Zahradní čerpadla je vhodné si vybrat u specialisty

30. květen 2011  PR   Bydlíme  3631 zobrazení  441 slov

Zahradní čerpadla jsou často využívána pro čerpání vody od kalové až po pitnou. Někdy se hodí k rodinnému domu či chatě používat i domácí vodárnu.

Zahradní čerpadla je vhodné si vybrat u specialistyZahradní čerpadla je vhodné si vybrat u specialisty

Čerpadla jsou nedílnou součástí zahrady. Na trhu je však několik typů a je vždy důležité vědět, k jakému účelu jej chceme používat. Při rozhodování je určitě vhodné si nechat poradit, zda se využije zahradní čerpadlo, ponorné tlakové nebo ponorné kalové, nebo dokonce domácí vodárna či vodní automat.

Reklama

Zahradní čerpadla mohou být benzinová nebo elektrická. Výkonná a tichá čerpadla jsou schopna čerpat vodu až z hloubky sedmi metrů. Mají samonasávací schopnost a dobrý výkon je předurčuje i k víceúčelovému využívání, jako je snadné zalévání a zavlažování zahrady. Ve spojení s domácí vodárnou s nimi lze zásobovat vodou rodinný dům, chatu či chalupu.

Ponorná čerpadla se nabízejí jako kalová a tlaková. Používají se všude tam, kde je třeba ponořit čerpadlo přímo do čerpané kapaliny. Nabízejí se čerpadla schopná čerpat vodu čistou, užitkovou, kalovou a fekální.

Domácí vodárna se používaá především tam, kde je nutné získat vodu pro každodenní potřebu do rodinného domu, na chalupu, na chatu. Jednoduchým, rychlým a tudíž i nejpoužívanějším řešením je instalace plně automatické domácí vodárny. Díky ní si si lze zajistit trvalé zásobování domácnosti vodou, ale třeba i zavlažování zahrady.

Čerpadlo ze specializovaného obchodu

Široký výběr čerpadel a domácích vodáren nabízí obchody Mountfiled. Ten má sortiment složený kvalitními modely od renomovaných evropských výrobců.

Novinkou v sortimentu jsou čerpadla značky Tallas od světové jedničky ve vývoji a výrobě těchto produktů, skupiny DWT Group. Čerpadla z dílny tohoto evropského gigantu se vyznačují prvotřídní kvalitou a vynikajícím poměrem cena/výkon. Výrobce těží z dlouholetých zkušeností, vždyť v oblasti vodních čerpadel působí od roku 1975.

Ročně její výrobní linky opustí více než 2 miliony vodních čerpadel, která splňují i ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Díky použití nejkvalitnějších materiálů výrobky dlouhodobě odolávají vnitřnímu i vnějšímu namáhání a mohou tato čerpadla garantovat svůj vysoký výkon, kvalitu a trvanlivost.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x