Vzniká nový klub pro příznivce mobilního bydlení

26. srpen 2011  PR   Bydlíme  2051 zobrazení  267 slov

Rekreační bydlení v mobilních domech dorazilo i k nám. Navíc nově vzniká klub plný výhod a slev.

Vzniká nový klub pro příznivce mobilního bydleníVzniká nový klub pro příznivce mobilního bydlení

Moderní bydlení v mobilních domech je stále ještě v Česku novinkou, avšak postupně se tento způsob zejména rekreačního bydlení, úspěšně rozšiřuje.

Reklama

Společnost Marvel prodává nové mobilní domy, tedy mobilheimy od předních výrobců v cenových relacích od 650 tisíc Kč až 1,5 milionu korun. Zároveň pro své zákazníky připravila nový projekt - tím je Klub Marvel.

Vlastní klub zákazníků společnosti Marvel nabízí mnoho výhod od partnerů společnosti. Podstatou klubu je možnost výměnných rekreací s ostatními členy klubu po celém Česku či Evropě. Členem se může stát každý majitel mobilního domu značky Marvel.

Zákazník dále může čerpat velké slevy. Připraven je motivační bonusový systém při doporučení nových zákazníků či speciální slevový systém pro opakovaný nákup mobilního domu.

V novém projektu firmy Marvel se hledají i vhodné lokality pro rekreační účely, kde lze buď koupit nebo dlouhodobě pronajmout zasíťovaný pozemek vhodný k umístění mobilního domu.

Postupně bude vznikat databáze daných lokalit, ve kterých ve spolupráci s majiteli lukrativních pozemků bude firma nabízet exkluzivně pro své klienty místa pro jejich mobilní domy a to jak k dlouhodobému pronájmu, tak k prodeji.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil