Využijte pronájem kanceláří od přední poradenské firmy

4. červenec 2012  Redakce MS   Bydlíme  1814 zobrazení  362 slov

PR. Vyhledat vhodné kancelářské prostory i přes poměrně obsáhlou nabídku na trhu je nyní jednodušší. A to díky přehlednému vyhledávacímu systému.

Využijte pronájem kanceláří od přední poradenské firmyVyužijte pronájem kanceláří od přední poradenské firmy

Kancelářské prostory jak v Praze, tak v dalších českých městech jsou v současnosti lépe dohledatelné. Cushman & Wakefield totiž provozuje přehledné stránky, které umožňují snadný způsob vyhledávání kancelářských prostor v České republice.

K dispozici jsou i Google mapy, prostřednictvím kterých lze vyhledávat dostupné kanceláře k pronájmu. Poradenská firma navíc nově zpracovává statistické údaje o vývoji trhu kancelářských nemovitostí. Má tedy přehled o tom, jak se trh, resp. pronájem kanceláří vyvíjí.

Mezi sledované údaje patří: objem pronájmů kanceláří, objem nové výstavby kancelářských ploch, míru neobsazenosti kanceláří, celkové existující kancelářské plochy a podíl developerů na pronájmech kanceláří v určitém časovém období.

Protože poptávky po kancelářských prostorech sledují odborníci z týmu Cushman & Wakefield, reagují na ně v nejkratším možném čase. Mohou tedy klientovi navrhnout atraktivní optimální řešení pronájmu kanceláře nebo obchodních prostor.

Služby pro nájemce

Ten, kdo chce zajistit pronájem kanceláře, může se spolehnout na sofistikované služby. Rolí pracovníků poradenské firmy je představení trhu klientovi a zajistit mu nejlepší podmínky nájmu. Klient se pak rozhodne zejména v klíčových bodech.

Mezi hlavní služby patří poradenství klientům při akvizicích, podnájmech či renegociaci nájemních vztahů a zastupování klienta při vyjednávání podmínek nájmu. Pokud se vybírají kanceláře k pronájmu, je vhodné i posouzení servisních poplatků. Myšlena je analýza provozních nákladů za účelem jejich snížení.

Další službou je optimalizace provozu, projektové řízení jako je koordinace plánování a realizace kancelářských prostor a začlenění ekologických standardů společnosti do procesu výběru i provozu kanceláří.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil