Vybírat a navrhovat kuchyň může být zábavné

7. únor 2011  PR   Bydlíme  4710 zobrazení  343 slov

Pořídit si novou kuchyň nejsou jen starosti. Mnoho výrobců a prodejců se neustále snaží výběr usnadňovat a naopak z celé záležitosti udělat zábavnou událost.

Vybírat a navrhovat kuchyň může být zábavnéVybírat a navrhovat kuchyň může být zábavné

Moderní kuchyň je v současné době trendem. Bývá totiž dominantním estetickým prvkem každého bytu a navíc ženy zde tráví nejvíce času. Proto jak vypadá kuchyňská linka, je velmi důležité.

Reklama

Řekněme si to ale na rovinu. Výběr kuchyně není zase tak snadný úkol. Rozhodujeme se totiž podle mnoha kritérií. Především podle velikosti a uspořádání místnosti, podle kuchyňské linky, podle pracovních ploch a druhů spotřebičů, podle designu a určitě i podle ceny.

Pro takové účely byl vyvinut kuchyňský návrhář, který představuje komplexní řešení, pokud chceme dělat návrhy kuchyní. Přinese především úsporu času, návrh v reálném prostředí a samozřejmě jedinečný design. Tvůrci spolupracují s renomovanými designéry a designovými studii z celého světa.

Kuchyňský návrhář přijede za námi

Výhodou této služby je především možnost nejen si sám na internetu hrát s návrhy kuchyní, ale především být navštíven u sebe doma. Návrh je nejlépe realizovat přímo v reálném prostoru, ve kterém bude kuchyně instalována. Návrh je proto realizován doma, kam mobilní kuchyňský návrhář přijede v určený den a hodinu.

Samozřejmě nejen v Praze lze navštívit kuchyňské studio. Jde to i v dalších městech: kuchyňské studio Brno a kuchyňské studio Ostrava. I zde kromě samotného návrhu jsou i další poradenské služby poskytovány zdarma. Navíc nemusíte na výsledný návrh a kalkulaci čekat ani o minutu déle, než je bezpodmínečně nutné.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil