Vyberme si nadčasový a luxusní nábytek s garancí kvality

16. únor 2011  PR   Bydlíme  3849 zobrazení  275 slov

Kvalitní a designový nábytek ve svém bytě si přejí mnozí z nás. Dnes už ale není problém si takové vybavení pořídit a navíc vybrat z klidu domova.

Vyberme si nadčasový a luxusní nábytek s garancí kvalityVyberme si nadčasový a luxusní nábytek s garancí kvality

S elegancí a vytříbeným stylem, který se utvářel po řadu dlouhých let. Pouze kvalitní obývací nábytek a konferenční stoly v bezchybném řemeslném zpracování. To je charakteristika luxusního nábytku.

Reklama

Designéři navrhují nábytek několika stylů a směřují k nadčasovosti jednotlivých prvků. Použití masivního dřeva, skla a dalších materiálů v prvotřídní kvalitě tuto vizi masivně podporují. V koncepci se často objevuje dnes tolik žádaný vysoký lesk materiálů, kterého se dosahuje poměrně složitým procesem tak, aby byl efekt stálý.

Udělejte si radost a pořiďte si luxusní nábytek do obývacího pokoje. Vyzkoušet lze variabilní nábytkový systém, který si můžete libovolně přizpůsobit svým představám. K dispozici je několik barevných variant, velikostí a druhů materiálu vše ve vysokém lesku s maximální barevnou stálostí.

Nábytkové sestavy oplývají elegancí a originalitu. Kombinace dřeva a skla spolu s vynikajícím zpracováním přinese lehkost a nový impulz do vašeho života.

Moderní geometrický design nábytkové sestavy se dodává třeba v provedení strukturovaného buku a masivního dubu. Luxusní nábytková sestava jistě potěší každého, kdo vyznává nadčasový design solitérního charakteru. Vysoký lesk propůjčuje sestavě nebývalou eleganci a šarm. Stavebnicový systém navíc umožní sestavit nábytek na míru dle představ.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil