Udělejte dětem radost a zvolte pro ně moderní dětské hřiště

3. únor 2012  Redakce MS   Bydlíme  2922 zobrazení  391 slov

PR. Dětská hřiště se od těch v minulosti výrazně liší. Použité materiály a snadná montáž umožňuje tyto hrací prvky umístit na zahradu rodinného domu.

Udělejte dětem radost a zvolte pro ně moderní dětské hřištěUdělejte dětem radost a zvolte pro ně moderní dětské hřiště

Dětské hřiště by se mělo stát součástí rodinných domů, zahrad či prostranství před obytnými domy všude tam, kde jsou děti. Vždyť dopřát jim prostor pro hraní by měla být samozřejmost.

Dětská hřiště jsou v současnosti už jiná - modernější, bezpečnější, zajímavější. Prolézačky a skluzavky jsou vyráběny z nových materiálů, navíc je může sestavit šikovný muž svépomocí do jedné hodiny.

Jedním z významných výrobců dětských hřišť je česká firma Palis. Ta vyrábí a prodává jak hřiště na zahradu, tak veřejná hřiště. V nabídce jsou jednoduché prvky a vícečetné sestavy.

Dětské hřiště snadno a rychle

Na zahradu pro děti je možné zakoupit dvojhoupačku, nebo různé věže se skluzavkou. Jejich montáž zabere maximálně hodinu.

Hřiště s určením použití ve veřejném sektoru jsou koncipována podle bezpečnostních norem a na základě těchto norem a dalších zákonných nařízení jsou tyto prvky ověřovány a testovány autorizovanou osobou. Ta na základě kladných výsledků testů vystaví certifikát bezpečnosti prvku.

V nabídce jsou dětská hřiště "Prales", pružinová houpadla, dětská hřiště Palis Mini, Palis Midi, Letadlo U2, loď Lipno, vlak, síťový program.

Řada Palis Gym je vyrobena z kvalitního dřeva - tlakově impregnovaný smrk či modřín. Výhodou je při nákupu hřiště doprava zdarma, snadná montáž do 1 hodiny, při osobním odběru je navíc sleva 10 procent.

V nabídce je i mnoho příslušenství pro dětská hřiště. Pro veřejná hřiště je to například trubkový skluz, šplhací tyč, madlo či kovový žebřík. Příslušenství pro zahradní dětská hřiště jsou kormidla, volant, houpačkový sedák či periskop.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil