Tipy na kvalitní šatní skříně do ložnice

19. prosinec 2013  Roman Beneš  Bydlíme  2549 zobrazení  446 slov

PR. V ložnici kromě postele nesmí chybět ani šatní skříň. Přinášíme dva tipy na moderní šatní skříně, které vám poskytnou dostatečný prostor k uložení věcí.

Zdroj: nabytek-elegance.czZdroj: nabytek-elegance.cz

V ložnici kromě postele nesmí chybět ani šatní skříň. Přinášíme dva tipy na moderní šatní skříně, které vám poskytnou dostatečný prostor k uložení věcí.

Šatní skříň je praktickým nábytkem, který rozhodně nesmí chybět v žádné pořádné domácnosti. Je si představte, kam byste ukládali oblečení, spodní prádlo a další věci, pokud byste v ložnici neměli vůbec žádnou šatní skříň.

Tento kus nábytku je zkrátka zcela nezbytný. Jeho pořízení přitom není nijak drahou záležitostí, dnes se dá i kvalitní šatní skříň pořídit za pár tisíc. Sloužit vám přitom bude po mnoho let.

Šatní skříň Samanta

Prvním tipem, který lze doporučit, je skříň Samanta. Tato šatní skříň je vhodná i pro menší typy ložnic. Její výška je 206 centimetrů, šířka pak činí 244cm. To znamená, že se bez problémů vejde do klasické místnosti v panelovém bytě i do interiérů rodinných domů.

Kouzlo této šatní skříně spočívá v tom, že je vyráběna v atraktivním černobílém provedení. Při výrobě bylo použito laminované dřevotřískové desky, která je pro výrobu šatních skříní jedním z nejlepších materiálů. Šatní skříň Samanta si můžete pořídit v klasickém provedení, ale také s posuvnými dveřmi.

Šatní skříň Rino

Skříň Rino je dalším praktickým nábytkem do domácnosti, který má velmi precizní provedení. Je vyrobena v barevném provedení, v imitaci jasanu. Díky tomu se výborně hodí do interiérů, kde majitelé kladou důraz na vysokou estetickou hodnotu nábytku. Šatní skříň Rino je vyrobena z odolných DTD lamino desek, které zajišťují její vysokou stabilitu a pevnost.

Oba zmíněné tipy na šatní skříně pořídíte za dobré ceny v internetovém obchodě Nábytek-Elegance.cz. Tento eshop nabízí i desítky dalších druhů kvalitního nábytku do ložnice i dalších místností ve vaší domácnosti.

Komerční sdělení

-obs-


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil