Tepelná čerpadla Vaillant: Německá kvalita, která vám ušetří náklady na vytápění

12. září 2014  Roman Beneš  Bydlíme  2680 zobrazení  501 slov

PR. Máte pocit, že na vytápění domu vydáváte příliš vysoké náklady a hledáte možnosti, jak tomu zabránit? Pak si pořiďte tepelné čerpadlo Vaillant.

Zdroj: kvalitni-tepelna-cerpadla.czZdroj: kvalitni-tepelna-cerpadla.cz

Tepelná čerpadla Vaillant jsou špičkovými produkty, díky nimž se dá ušetřit až 75% provozních nákladů na vytápění, neboť se výrazně sníží spotřeba energií. Vaillant je německou značkou. A jak známo, Němci kladou při výrobě produktů značný důraz na kvalitu, spolehlivost a efektivitu. Právě z těchto důvodů je investice do moderních čerpadel této značky výhodná, a to zejména z dlouhodobějšího hlediska. Návratnost investice je v řádech několika let.

Jaký je princip tepelných čerpadel Vaillant?

Určitě vás zajímá, na jakém principu vlastně zařízení funguje. Tepelná čerpadla jsou vlastně jakýmisi obrácenými chladničkami, neboť odebírají z okolního prostředí energii, která se stává zdrojem tepla. To je následně rozváděno do vytápěcího zařízení.

Záleží na to, jaký typ zařízení máte. Vaillant vyrábí tepelná čerpadla vzduch-voda a země-voda. V prvním případě je energie získávána z okolního vzduchu, který je mimo prostor vaší domácnosti.

Tepelná čerpadla země-voda pak teplo (energii) přivádějí z povrchu země či z podzemních vrtů. Už to samo o sobě ukazuje, že vás získávání energie bude stát jen minimum nákladů.

Ještě existuje třetí typ, který představují tepelná čerpadla voda-voda. Ta potřebnou energii přivádí do zařízení z povrchové vody (rybníka, řeky apod.) nebo podzemní vody, tedy opět z hlubinných vrtů.

Hlavní důvody, proč zvolit právě produkty značky Vaillant

Proč zvolit právě tepelná čerpadla Vaillant? Kromě již zmíněné kvality, kdy jsou k výrobě využívány nejmodernější technologie i postupy, které se osvědčily v minulosti, je to také dlouhá záruční lhůta. Ta u čerpadel činí 5 let.

U kompresorů, které jsou jednou z nejdůležitějších částí čerpadel, je pak záruka dokonce po dobu 10 let, a to bez jakýchkoliv poplatků. Tepelná čerpadla Vaillant jsou praktická i v tom, že mohou být zkombinována s dalšími zařízeními, například solárními panely. V neposlední řadě je pak dobré zdůraznit jejich vysokou efektivitu a minimální provozní náklady.

Více informací o tepelných čerpadlech Vaillant se dozvíte na webu http://www.kvalitni-tepelna-cerpadla.cz/.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil