Stylový rustikální nábytek svou kvalitou osvěží byt

22. červen 2011  MediaShow.cz   Bydlíme  5972 zobrazení  428 slov

Rustikální nábytek je masivní stylový nábytek dovážený na český trh nejčastěji z Holandska. Oblíben je u zákazníku i bazar použitých stolů či ložnic.

Stylový rustikální nábytek svou kvalitou osvěží bytStylový rustikální nábytek svou kvalitou osvěží byt

Rustikální nábytek patří do specifické kategorie nábytku vyznačující se masivností a stylovým designem s netradiční povrchovou úpravou. Dováží se zejména z Holandska a na český trh míří použitý nábytek, ovšem často ve výborném stavu.

Reklama

V nabídce se objevuje nový rustikální nábytek, sedací soupravy, rustikální kuchyně, komody a vitríny a další jiné doplňky. V sortimentu je i velký výběr rozkládacích sedacích souprav, které jsou vyčištěny a kožené sedací soupravy impregnovány.

V současnosti roste zájem o rustikální kuchyně. Ty jsou vyrobeny z kvalitního dubového masivu. Bazar nábytku často nabízí tyto kuchyně s kompletním vybavením za výhodné ceny. Zákazník nákupem u kvalitních prodejců získává například to, že ve výbavě je trouba, varná keramická deska, lednice, mrazák, digestoř a často i osvětlení. Často se dováží rustikální kuchyně na objednávku, které přesně splňují zákazníkovy požadavky.

Rustikální stoly nebo ložnice

V sortimentu se většinou nacházejí i jednoduché rustikální stoly všech typů, tvarů a velikostí. U zákazníků vývají oblíbené větší a rozkládací rustikální stoly. Tyto jídelní soupravy jsou dodávány spolu se židlemi.

V nabídkách obchodníků jsou i menší rustikální konferenční stolky, které zaujmou kvalitním zpracováním či zajímavou deskou. Oblíbeny jsou i stylové rustikální lavice. Ty se hodí nejen na klidné posezení při obědě.

Rustikální ložnice, stylové rustikální stěny a skříně se hodí do obývacího i dětského pokoje. Dále si lze vybírat ze zajímavých dřevěných komod, masivních skříní se zrcadlem a šatními skříněmi.

Pěkná rustikální skříň se hodí do ložnice i do pokoje. Ve vitríně se vystavuje sklo, porcelán nebo další sběratelské kousky. Mnoho typů rustikálního nábytku se nabízí v mnoha odstínách a velikostech. Jedná se často o sekretáře, praktické botníky a prádelníky.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 4.4 hvězdiček / Hodnoceno: 5x