Stínící prvky pro moderní budovy: Venkovní žaluzie

20. prosinec 2013  Roman Beneš  Bydlíme  1894 zobrazení  493 slov

PR. U moderních budov, tedy rodinných domů a komerčních objektů, kladou majitelé a stavitelé velký důraz na atraktivitu vzhledu.

Zdroj: unoal.czZdroj: unoal.cz

U moderních budov, tedy rodinných domů a komerčních objektů, kladou majitelé a stavitelé velký důraz na atraktivitu vzhledu. K té významně přispívají i stínící prvky ve formě venkovních žaluzií.

Zvýšení atraktivity objektu

Volbou venkovních žaluzií přispějete k tomu, že váš dům bude mít mnohem zajímavější vzhled. Ač se to možná nezdá, jsou to právě stínící prvky, které dokážou objektu vtisknout mnohem zajímavější design. Budova vypadá moderněji a elegantněji.

Výborná ochrana před slunečními paprsky a světlem

Co je však důležité, použitím venkovních žaluzií dosáhnete nejen zvýšení atraktivity objektu, ale docílíte také toho, že interiéry budovy budou lépe chráněny před přímými slunečními paprsky.

To oceníte hlavně v letních měsících, kdy je sluneční záření proudící skrz okna velmi nepříjemné. Zejména v případě administrativních budov stěžuje lidem práci. Jen si představte, jak vám během parného dne při práci v kanceláři svítí sluníčko do očí a vy s tím prakticky nemůžete nic dělat.

Lepší tepelná pohoda

Pokud se však na dům instalují venkovní žaluzie, případně jiné stínící prvky, pak tento problém rázem odpadá. Stačí jednoduše natočit lamely tak, aby pronikání slunečních paprsků a světla bylo utlumeno. Dojde tak i k regulaci teploty uvnitř objektu a tím pádem se logicky sníží i spotřeba energií, protože nebude zapotřebí tak intenzivně využívat klimatizační jednotky.

Venkovní žaluzie jsou samozřejmě praktické i v ostatních ročních obdobích. I v zimě dokážou být sluneční paprsky, které pronikají dovnitř objektu, velmi nepříjemné.

Stínící prvky od Unoal.cz

Stínící prvky pro soukromé i komerční objekty nabízí společnost Unoal s.r.o. Její kompletní nabídku a typy prodávaných venkovních žaluzií naleznete na webové stránce unoal.cz. Firma nabízí klasické venkovní hliníkové žaluzie v horizontálním provedení. Dále je u společnosti možné pořídit i další stínící prvky, exteriérové i interiérové.

Komerční sdělení

-obs-


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil