Stěhování pro domácnosti a firmy se vyplatí přenechat odborníkům

1. březen 2012  Redakce MS   Bydlíme  1832 zobrazení  397 slov

PR. Stěhovací služby pro domácnosti a firmy by měly zahrnovat komplexní služby. A to od plánování přes zabalení až odvoz na místo určení.

Stěhování pro domácnosti a firmy se vyplatí přenechat odborníkůmStěhování pro domácnosti a firmy se vyplatí přenechat odborníkům

Stěhování je pro mnohé utrpení, neboť vše zabalit, naložit a odvézt je časově náročné. Proto se vyplatí najmout speciální stěhovací firmu.

Stěhovací služby nemusí být určeny jenom pro domácnosti, ale i pro firmy. Zvlkáště pro ty, které potřebují stěhovat například velké množství kancelářského nábytku či velkého zařízení a strojů.

Přesně na tyto činnosti se specializuje Stěhování Praha - JUMBO. Firma disponuje nejen pracovním personálem, ale především technikou. Stěhování těžkých břemen tak není pro ni problém. Zajišťuje totiž stěhování až do váhy 300 tun, montáže a demontáže strojů, zajistí i dopravu strojů a jeřábnických prací.

V nabídce je stěhování kanceláří, bytů, pianin, bank, úřadů, chladících zařízení, klimatizací, skladů, dílen, domácností, bytů, rodinných domů, sklepů či půd. JUMBO je specilistou na stěhování těžkých břemen a stěhování těžkých strojů. Ty firma zajistí, rozebere, dopraví a opět smontuje.

Domácnosti a firmy ocení i vybaveni obalovou technikou na přepravu křehkého a cenného nákladu. Zajišťuje se i kompletní demontáž a montáž nábytku či zabalení osobních věcí před vystěhováním.

Stěhování je možné nejen v Praze, ale i po celé České republice. Dokonce i po Evropě včetně celního odbavení. JUMBO stěhování navíc profesionálně zajistí celý proces stěhování od plánu a harmonogramu až po samotnou realizaci.

Další předností stěhovací firmy jsou práce v případě potřeby v sobotu a neděli nebo i práce na více pracovištích současně. Samozřejmostí je pojištěni proti poškození přepravního nákladu - až do výše 16 mil. Kč.

Ceny služeb pracovníci stěhovací firmy sdělí na základě poptávky po telefonu nebo zasláním poptávkového formuláře či emailu.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil