Sněhové frézy výrazně pomáhají při odklízení sněhu

4. leden 2012  Redakce MS   Bydlíme  2296 zobrazení  496 slov

Sněhová fréza je účinným pomocníkem při odklízení sněhu. Díky inovovaným přístrojům a výhodným cenám již není důvod se spoléhat pouze na namáhavou ruční práci lopatou.

Sněhové frézy výrazně pomáhají při odklízení sněhuSněhové frézy výrazně pomáhají při odklízení sněhu

Zimní období má svá specifika a charakteristickým rysem zimy je sníh. Když napadne, je s ním potíž a musí se odklízet z chodníků a cest. Každý, kdo přehazoval sníh, aby nebylo nutné se v něm brodit, tak ví, jak je to namáhavá činnost.

Reklama

Tak proč si ji neulehčit. Přesně pro tento účel jsou frézy na sníh. Nneí ale důvod si pod ní představit nějaký velký stroj, který odklízí sníh. Jednotlivé typy si představíme v podrobném přehledu popisující vhodné prostředí pro použití.

Druhy sněžných fréz

Hobby frézy na sníh jsou určeny především pro nízký sníh do 20 cm v nenáročném terénu. Ideální jsou především na odklízení sněhu kolem rodinných domů a cest na zahradě. Tyto frézy patří cenově mezi ty levnější.

Dalším typem jsou malé sněhové frézy, které se používají pro odklízení větších sněhových pokrývek v rozmezí 40 až 50 cm. V této kategorii je opět možnost výběru z několika druhů fréz. Využívat je lze jak k nenáročnému úklidu, tak k profesionálním účelům.

Střední sněžné frézy se používají pro náročné podmínky a jsou určeny od půl metru sněhu. Díky tomu je fréza konstruována tak, aby měla vyšší kapacitu odhozu sněhu za hodinu. Jsou to již mobilní sněhové frézy, které využívají přilnutí k terénu a jsou pojízdné. Ovládány jsou hydromotorem.

A aby toho nebylo málo, jsou ještě hybridní sněhové frézy. Ty se u značky Honda vyznačují hybridním pohonem IMA, mají nízkou spotřebu paliva. Rovněž nižší hlučnost a lehkou konstrukci stroje.

Sněhové frézy Honda

Sněžné frézy jsou jednou z hlavních produktů v rámci hobby celosvětové firmy Honda. V nabídce jsou všechny výše popsané druhy sněžných fréz, vybírat si lze z katalogu a objednat u autorizovaného prodejce.

V každém kraji jich je dostatečný počet. Rozmístěni jsou tak, aby kromě prodeje byl snadný i záruční a pozáruční servis. Samozřejmostí je i poradenství.

Samostatnou kapitolou je cena sněžných fréz. Ta je adekvátní ke kvalitě a pro zákazníky jsou i pravidelné akční ceny a slevové akce. To se týká i náhradních dílů.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil