Samolepky na zeď patří mezi dárkové hity

28. listopad 2011  Redakce MS   Bydlíme  4607 zobrazení  300 slov

PR. Zkrášlit si pokoj pěknou a netradiční samolepkou na zeď je dobrý nápad. Věnovat hezký motiv jako vánoční dárek je jedním z našich tipů.

Samolepky na zeď patří mezi dárkové hitySamolepky na zeď patří mezi dárkové hity

Dekorativní samolepky jsou něco jako tapeta. Nalepí se na zeď a zkrášlí místnost. Je to jednoduchá a svěží dekorace holých stěn. Motiv totiž pokoj či kuchyni rozzáří.

Kultura bydlení se stále více dostává do popředí, mnoho bytových designerů si oblíbilo samolepky na zeď. A ty se líbí i tzv. laické veřejnosti.

Pokud jste žena, jistě oceníte přírodní motivy. Děti, a pro nějsou tyto samolepky zvláště určeny, si zamilují motivy se zvířaty, sportovní samolepky, abstraktní motivy nebo různé nápisy.

Samolepky na zeď jsou totiž asi nejvíce vyráběny pro dětské pokoje. Krásné, harmonické a útulné prostředí navíc přispívá k rozvoji kreativity a tvůrčího myšlení.

Přestože je sortiment určen spíše pro děti, určitě si přijdou na své i dospělí. Maminky jistě rády ocení designové motivy, které ozvláštní jinak nudné pokojové stěny.

Samolepky na zeď jako dárek

Samolepky na zeď jsou vhodným vánočním dárkem. Zejména dětské motivy jsou teď před Vánoci oblíbené. Momentálně lze vybírat 42 motivů a 662 kombinací.

Maminka může vybírat do pokojíku dítětě například z motivů dopravní zácpa, hvězdy, měsíc, letadla s mráčky, marťánci, ovečky, robot, rybičky a z mnoha dalších.

Přírodní motivy patří mezi další oblíbené samolepky. Na zeď si lze nalepit bambusové větvičky, barevné listí, divoká fazole, jabloň, květ ibišku či mák polní.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil