Rozhodněte se pro správu nemovitostí od specialistů

13. únor 2012  Redakce MS   Bydlíme  1745 zobrazení  276 slov

PR. Správa nemovistostí je komplexní servis pro vlastníky bytů a nebytových prostorů. Trendem je tyto služby zadávat specializovaným firmám.

Rozhodněte se pro správu nemovitostí od specialistůRozhodněte se pro správu nemovitostí od specialistů

Pojem správa nemovitostí obsahuje mnoho činností spjatých s údržbou, opravami, servisem a opravami objektů. Vlastníci bytových jednotek a nebytových prostor často využívají služeb externích firem, které mají zkušenosti a pracovníky pro vykonávání těchto činností.

Těmito činnostmi se zabývá U.N.A.consulting. V nabídce má komplexní řešení jako ekonomickou, tak technickou správu. A to pro společenství vlyastníků jednotek i pro bytová družstva.

Standardem je zpracovávání kompletního vedení účetnictví pro svj, vedení evidence nájemníků a plateb, poskytuje se i poradenství. Vzhledem k tomu, že správa nemovitostí zahrnuje širší tým kvalifikovaných odborníků od administrativních pracovníků přes účetní až po techniky, firma spolupracuje se spolehlivými společnostmi. Ty jsou dodavateli služeb v oblasti právního zastupování, pojišťovacího poradenství a dalších souvisejících sférách.

Firma upřednostňuje individuální přístup ke klientovi dle jeho specifických požadavků. Vzhledem k tomu, že má mnohaleté zkušenosti v oboru, kvalitní dodavatele a technické zázemí, správa nemovitostí i technická správa je prováděna kvalifikovaně. Základem je díky praxi v účetnictví zaruka kvalitního zpracování účetnictví. U.N.A.consulting sídlí v centru Prahy. Pracovníci si doklady sami vyzvednou, firma poskytuje možnost doručování korespondence do své kanceláře, i možnost obsluhy bankovního účtu.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil