Rozhodněte se pro pohovku či postel. A udělejte si pohodlí v bytě

8. duben 2013  MediaShow.cz   Bydlíme  2150 zobrazení  426 slov

PR. Kdo by nechtěl pohodlí u sebe doma. Stačí si přitom jen koupit moderní rozkládací pohovkuu či jednolužkovou postel a oddávat se odpočinku.

Rozhodněte se pro pohovku či postel. A udělejte si pohodlí v bytěRozhodněte se pro pohovku či postel. A udělejte si pohodlí v bytě

Rozkládací pohovky a jednolůžkové postele patří mezi klasiku domácnosti. A není se čemu divit. Vždyť odpočinek a pohodlí je velmi důležité a tento typ nábytku je přesně tím zosobněním.

Na českém trhu je široká nabídka různých modelů pohovek a postelí, ale přece jen - tuzemský výrobce zná nejlépe potřeby Čechů. A tak se není čemu divit, že výrobce Ustohal má v nabídce hned několik typů tohoto nábytku.

Rozkládací pohovky

Takk třeba rozkládací pohovky. Ideální jsou čalouněné s úložným prostorem, které jsou ideální pro každodenní spaní. V nabídce je několik druhů jako Athena, Cube, Diana, Doyle, Gaia, Iris, Metis nebo Monika.

Všechno to jsou rozkládací pohovky s úložným prostorem, navíc cenové výhodné. K tomu si zákazník může vybírat z mnoha barev a čalounění.

Přímo v e-shopu výrobce Ustohal si lze u každí rozkládací pohovky vybrat pozici čela, tedy zda zákazník požaduje levou nebo pravou. Možné je i volit rozměr lehací plochy, již zmíněný typ látky. A škála barev a motivů je skutečně obsáhlá.

Jednolůžkové postele

Jednolůžkové postele jsou vhodné do dětských pokojů, penzionů a hotelů. Pohovky patří mezi záklaní typ nábytku. Opět postele jsou s úložným prostorem,. To znamená, že v sobě spojují praktičnost, estetiku i komfort.

V eshopu výrobce Ustohal jsou pohodlné otomany ideální k relaxaci a samozřejmě jednolůžkové postele a válendy se zajímavým designovým řešením.

Tak třeba typy jako Apolón, Jupiter, Kilo, Neptun, Otoman či Vulkán jsou oblíbené jednolůžkové postele. Také si lze vybrat typ čela - zda levé nebo pravé, samozřejmě je možné si vybrat matraci a z mnoha škál barev a motivů.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil