Reality RE/MAX i pro podzim přinášejí atraktivní nabídku

24. říjen 2011  Redakce MS   Bydlíme  1554 zobrazení  281 slov

Nemovitosti lze kupovat u jakékoliv realitní kanceláře. Jistota s kvalitními službami a férové nabídky i ceny je ale jen u některých.

Reality RE/MAX i pro podzim přinášejí atraktivní nabídkuReality RE/MAX i pro podzim přinášejí atraktivní nabídku

Získat informace o aktuálních realitách na trhu, které jsou určeny pro prodej či pronájem, lze získat na hlavním webu realitní sítě RE/MAX. V roce 2005 realitní kancelář zahájila svojí činnost na trhu České republiky, aby zde zopakovala svůj celosvětový úspěch.

Reklama

Pobočky a kanceláře jsou prakticky v každém okresním městě, ale i mimo ně. Síť disponuje několika stovkami realitních makléřů. Ti procházejí několika školeními jakosti, aby prodej nemovitostí probíhal podle standardů.

Hlavní portál remax-czech.cz na své úvodní stránce nabízí katalog nemovitostí s hlavními kategoriemi pro reality: prodej bytů, pronájem bytů, komerční nemovitosti, developerské nemovitosti, rodinné domy a vily, chaty a chalupy či pozemky.

Realitní kancelář měsíce

RE/MAX se vyznačuje tím, že každý měsíc vyhlašuje makléře měsíce i realitní kancelář měsíce. V říjnu jim byly Reality Benešov. Ty disponují jedním certifikovaným makléřem 1. stupně a třemi certifikovanými makléři 2. stupně.

Dalšími lokalitami, kde jsou nemovitosti je síť reality Brno nebo byty Plzeň.

Nemovitost měsíce

Na hlavním portálu realitní kanceláře se nachází i realitní nemovitost měsíce. Kategorie Byty 3+kk Praha obsahuje mnoho nabídek rozzařených do podkategorií pro snadné vyhledávání. Vybírat lze podle lokality, velikosti bytu (místnosti, plocha), podle ceny, podle vlastnictví či podle stavu objektu.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil