Realitní portál pro všechny: Inzerovat se dá i zdarma

12. listopad 2014  Roman Beneš  Bydlíme  2500 zobrazení  426 slov

PR. Prodáváte nemovitost a nechce se vám platit za drahou inzerci? Nemusíte, dnes už se dají najít internetové portály, kde je možné inzerovat zdarma.

Realitní portál pro všechny: Inzerovat se dá i zdarmaRealitní portál pro všechny: Inzerovat se dá i zdarma

 

Inzerce pro soukromé osoby i nezávislé realitní makléře

Jedním z nich je realitní portál Realitní tržnice. Je určen nejen soukromým osobám, ale také nezávislým makléřům, kteří chtějí prosadit své nabídky. Samozřejmě pak funguje také opačným směrem, tedy pro lidi, kteří hledají nový byt, rodinný dům či třeba pozemek na prodej, případně k pronájmu. Na portále se tak potkává nabídka s poptávkou.

Export inzerátů na velké portály

Výhodou je, že zde probíhá inzerce zdarma. Aby vaše nabídka či poptávka byla vidět, nemusíte platit žádné horentní částky. Inzeráty je navíc možné skrz tento portál exportovat na další velké internetové stránky, které se zabývají nemovitostmi, respektive jejich prodejem, pronájmem a koupí.

Oslovíte velké množství zájemců

Ti z vás, kteří hledají efektivní způsob, jak prodat byt, mají díky portálům, jakým je Realitní tržnice, možnost vyhnout se nákladnému inzerování, avšak zároveň oslovit široké spektrum potenciálních zájemců.

Pakliže vás naopak zajímá aktuální nabídka nemovitostí, oceníte velký výběr z inzerátů, které jsou zde publikovány. V každém případě se zvyšuje šance, že provedete úspěšný obchod, a to jak z finančního, tak i časového hlediska, které při prodeji a koupi nemovitosti hraje rovněž velmi důležitou roli.

Doprovodné služby, které se vám mohou hodit

K dispozici je také nabídka doprovodných služeb – právní rady, poradenství a pomoc v oblasti hypotečních úvěrů, možnost využití osobního makléře a mnoho dalších. Na jednom místě tak najdete komplexní služby, které se vám při prodeji, pronájmu či koupi nemovitosti mohou hodit. Přeci jen jde o poměrně zásadní životní krok, který je dobré si důkladně promyslet.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil