Půjčovna dodávek může vytrhnout trn z paty

6. únor 2011  PR   Bydlíme  2974 zobrazení  311 slov

Čas od času potřebuje někdo z nás něco stěhovat či jen převážet z místa na místo. A protože ne každý vlastní dodávku - může si ji půjčit.

Půjčovna dodávek může vytrhnout trn z patyPůjčovna dodávek může vytrhnout trn z paty

V každém městě se najde někdo, kdo vlastní dodávku. Zkusíte ho oslovit, zda by vám ji nepůjčil či alespoň něco nepřevezl. Jenže, pak zjistíte, že tudy cesta nevede. Pokud se totiž nejedná o profesionální půjčovnu, soukromník nebude moc ochoten vycházet vstříc.

Reklama

Bude tedy lepší využít služeb profi půjčovny. Sice se na první pohled může zdát, že cenově to moc nevychází - pak ale zjistíte, že naopak je lepší oslovit přímo firmu. Taková půjčovna dodávek, minibusů, vozíků a přívěsů s jasně danými obchodními podmínkami, je mnohdy ta správná volba.

Půjčovna dodávek s velkým výběrem

Samozřejmě i tady je nutné vybírat. Třeba Půjčovna dodávek Praha nabízí širokou nabídku užitkových vozů zn. Citroën, Fiat, Ford, Iveco, Mercedes a Renault ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. Pikantní je, že ve vozovém parku lze najít dodávky, stěhovací a chladírenská vozidla, mikrobusy - ale také vleky a vozíky všech rozměrů.

Půjčovna dodávek má nyní akci již od 699 Kč na den. Vypůjčit si vozidlo je navíc možné i o víkendech. Dodávky jsou do stáří 36 měsíců a v takovém technickém stavu, který by měl zajistit bezproblémový provoz. Auta mají kompletní pojištění vozů, dalniční známky a autorádia. Zapůjčené dodávky navíc je můžné používat po celé Evropě.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil