Prodávat či kupovat nemovitost bez provize může být výhodné

22. květen 2011  PR   Bydlíme  2565 zobrazení  395 slov

Nový trend prodávat či pronajímat bez realitky dopomohl ke vzniku specializovaných realitních webů pro přímé majitele nemovitostí. Ti se tak stávají vlastními makléři.

Prodávat či kupovat nemovitost bez provize může být výhodnéProdávat či kupovat nemovitost bez provize může být výhodné

Prodat nebo koupit nemovitosti bez provize je výhodné pro obě strany, nemusí se zbytečně platit za zprostředkovatelské služby. Pokud se majitel bytu či domu rozhodne prodat svépomocí, může získat zajímavé klienty. Mnoho lidí totiž nechce platit makléře a cíleně vyhledává tento způsob prodeje.

Reklama

Paradoxně ale zjistíme, že mnoho inzerátů je od realitních kanceláří. A tak je velmi obtížné rozpoznat nemovitosti, které jsou nabízeny bezrealitky. Proto vznikl projekt, jehož hlavní myšlenkou je: Buď sám sobě svým makléřem.

Nový webový projekt RealitníRevoluce.cz je ideální pro prodej nemovistostí bez makléřů. Uživatel získává velmi účinnou inzerci bez provize. Velmi sympatické je zejména to, že jedním vložením inzerátu se automaticky nemovitost zobrazí až na 45 nejvýznamnějších realitních serverech.

Princip služby je takový, že u inzerátu se objeví pro potenciálního kupce kontakt přímo na prodávajícího. Jednoduše se tak majitel nemovitosti dostává přímo do centra realitního obchodu na nejnavštěvovanější realitní weby.

Další výhodou webu je nabídka ve spolupráci s partnery fungující právní služby pro zajištění bezpečného realitního obchodu. K dispozici jsou také profesionálně proškolení hypotéční poradci, kteří jsou členy Asociace hypotéčních makléřů ČR a jsou připraveni zdarma poskytnout maximální podporu při financování nemovitostí.

Jak se prodává bez realitky

A ještě příklad, jaký je rozdíl prodávat nemovitos prostřednictvím realitní kanceláře, nebo bez realitky:

Standardní provize realitní kanceláře se pohybuje v rozmezí třech až pěti procent z prodejní ceny Vaší nemovitosti. V případě pronájmu činí provize pro realitní kancelář výši jednoho měsíčního nájmu.

Nový web přináší na český realitní trh jedinečnou možnost prodeje či pronájmu nemovitosti s pravidelnou aktualizací za pouhých 399,- Kč za 30 dní služeb. A pak je jen na každém, zda se rozhodne využít i nějakou z nabízených doprovodných služeb.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil