Pro správu bytových domů se vyplatí profesionálové

28. červen 2012  Redakce MS   Bydlíme  2440 zobrazení  474 slov

PR. Spravovat nemovitost se často nevyplácí vlastními silami. Proto je vhodné si najmout profesionální služby.

Pro správu bytových domů se vyplatí profesionálovéPro správu bytových domů se vyplatí profesionálové

Správa nemovitostí a domů zahrnuje rozsáhlé komplexní služby, které zajišťuje firma zabývající se správou budov pro majitele nemovitostí. Tyto služby jsou vhodné zejména pro bytové domy.

Moderní facility management je specifický systém řízení pro správu majetku. Díky profesionálnímu řízení se majitelé nemovitostí mohou spolehnout na externí specializovanou firmu. To ovšem platí i o firmách, které se chtějí věnovat jen svému účelu podnikání a všechny ostatní záležitosti spjaté s nemovitostí přenechat na bedra někomu jinému.

Specialisté z R3Group je poskytovatelem komplexních služeb souvisejících nejen s fungováním nemovitosti. Rpovněž ale nabízí vlastníkům nemovitostí doplňkové služby.

Profesionální správa bytových domů je orientována především na majitele bytových domů, společenství vlastníků nebo bytová družstva. Firma je navíc prozákaznicky orientovaná, má tedy individuální přístup k jednotlivým skupinám klientů.

Služby

Základní činnosti jsou starání se o účetnictví a administrativu objektu. Dále provozní záležitosti a obstarání dalších ssouvisejících služeb. K dispozici je i nepřetržitá zákaznická linka.

Možnost je i zajištění doplňkových služeb na objednání, jako je ostraha objektu. Tuto službu R3Group vykonává v několika rezidenčních komplexech, často jsou kombinovany se službou recepce.

Zajišťována je i běžná údržba objektu či obsluha technologií. U větších objektů je nabízena i pozice domovníka. Ten má nastarost všechny provozní záležitosti jako je základní běžná údržba a kontrola objektu.

Úklid objektu je standardní činností správy nemovitosti. Myšleno je zajištění venkovního úklidu, úklidu sněhu, shazování sněhu ze střech nebo mytí a úklid pomocí horolezců.

Oblíbena je i služba zajišťující údržbu zeleně. Nabízeny jsou tak služby i zahradního architekta.

Správa on line

Správa nemovitostí od R3Group je atraktivní i svým přístupem ke klientům. Prostřednictvím služby on line služby mohou všichni vlastníci nahlížet do dokumentů domu kdykoliv a odkudkoliv. A to díky webovému rozhraní.

Přístup je chráněn heslem. To je poskytováno výlučně vlastníkům a statutárním zástupcům společenství vlastníků jednotek.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil