Při zařizování místností je důležitý interiérový design

28. únor 2011  PR   Bydlíme  7829 zobrazení  253 slov

Nechat si profesionálně zpracovat návrh a realizaci interiérů se mnohdy vyplatí. Vytvoříme si tak příjemný prostor kolem sebe.

Při zařizování místností je důležitý interiérový designPři zařizování místností je důležitý interiérový design

Podle toho jak budou vypadat interiéry v místnostech a prostorách obytných i komerčních budov, tak se v nich budeme cítit. Měli bychom se jim tedy důkladněji věnovat, přestože stále panuje názor, že není důležité, jak místnost vypadá.

Reklama

Pokud si ale uvědomíme, že bytový design je důležitý, neboť nám velmi může proměnit obyčejnou místnost v pohodový prostor, můžeme se směle vrhnout do realizace interiérů. Ještě předtím si však musíme nechat vytvořit kvalitní návrhy interiérů, které by měli dělat odborníci.

Design studio Rondo Desing vytváří moderní interiérový design. Návrhy a realizace interiérů vytváří a simuluje ve 2D a 3D. Bytový architekt zjistí požadavky a přání klienta na prostor. Zpracují se plány, výkresy, ucelené prezentace. Klient dostane seznam zařizovacích předmětů, pomoc při jejich výběru a doporučí se i ověřené realizační firmy.

Devizou studia je, že návrháři nepracují jen podle diktátu stylu a módy, naopak usilují o to, aby interiér odpovídal požadavkům klienta a stal se součástí života. Vyřeší tak prostory stavebního výkresu při zařizování bytu, domu, kanceláře nebo při renovaci kavárny.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil