Poradit zahrádkářům a kutilům může i kvalitní web

24. květen 2011  PR   Bydlíme  2312 zobrazení  348 slov

Rady pro domácí kutily nebo zahrádkáře jsou velmi oblíbené a často hledané. Rozhodli jsme se pro průzkum internetu a našli zajímavý projekt věnující se této problematice.

Poradit zahrádkářům a kutilům může i kvalitní webPoradit zahrádkářům a kutilům může i kvalitní web

Rady pro zahrádkáře se stále častěji hledají na internetu, kde je mnoho webů věnující se této problematice. Většinou se jedná o specializované servery, jejímž obsahem jsou články o kutilství nebo se zabývají jak vylepšovat svůj dům.

Reklama

Udělali jsme test a prozkoumali několik projektů, jejimž cílem je nabízet rady pro domácí kutily. Zaujal nás zejména jeden, který nese název jako stejnojmenný televizní pořad Receptář prima nápadů. Stejně jako pořad i web se poměrně specializovaně a fundovaně věnuje zhradničení a různým tipům a trikům.

Líbí se nám třeba rady do zahrady. Například článek o postřiku rajčat, o nevšedních balkonových rostlinách nebo jak používat přírodní přípravky proti plísním okurek je velmi poučný a skutečně po přečtení se můžeme cítit jako odborníci.

Domácí mazlíčci jsou zejména pro chovatele radostí, ale jak to bývá, i starostí. Na webu si tak můžeme nalistovat antiparazitní přípravky pro psy a naopak jak bojovat s řasami v akváriu, a to třeba použitím enzymatických přípravků.

Pro uživatele jsou ale přichystány i recepty na různá zajímavá jídla z různých surovin. Přečíst si tak můžeme nevšední recept na hermelín a nebo jaké používat byliny proti nachlazení. Pod každým publikovaným článkem je i možnost diskusí, komentáře tak slouží k dalšímu předávání a sdílení poznatků, rad, přání a žádostí.

Podobně je koncipována rubrika Vaše úspěchy. Ta publikuje fotografie kutilů, zahrádkářů a ostatních uživatelů, kteří mají chuť se podělit o své výtvory či výpěstky s ostatními.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x