Podívejte se na nejkrásnější bydlení

28. květen 2012  Jan Potůček  Bydlíme  3700 zobrazení  457 slov

PR. Nejkrásnější bydlení je plné harmonie. Pro zvelebování či rekonstrukce svého bydlení se vyplatí najít tu správnou inspiraci.

Podívejte se na nejkrásnější bydleníPodívejte se na nejkrásnější bydlení

Moderní bydlení

Moderní bydlení vyžaduje preciznost a nápaditost. Každý si své bydlení představuje jinak, pro někoho je moderní bydlení otázkou luxusu, pro jiného je moderní například klasika s vůní masivu. Rozsáhlou inspiraci o bydlení přináší přední portál www.UtulnyDum.cz .

Stylová ložnice

Bílá, béžová, modrá nebo barevná ložnice? Ze dřeva, čalouněná, nízká nebo vysoká postel? Luxusní ložnice nebo starožitná ložnice? Jak vymalovat ložnici a jaké doplňky se do ložnice hodí? Všechny tyto otázky zodpoví kategorie Ložnice inspirace, která přináší nejnovější články a fotogalerie ložnice.

Rekonstrukce domu krok za krokem

Bydlení ve vlastním domě je snem mnoha z nás. Ovšem cesta k němu nebývá snadná, ať už se rozhodneme pro stavbu na zelené louce, anebo pro koupi staršího domu za účelem jeho rekonstrukce. Především pro ty z Vás, kteří zvažujete druhou z výše uvedených variant, jsme připravili seriál Rekonstrukce domu krok za krokem , díky kterému s námi budete moci sledovat jednotlivé fáze kompletní rekonstrukce domu postaveného téměř před 40 ti lety.

Bydlení je hra

Neodmyslitelnou součástí našeho domova je kuchyně. Současné trendy přináší do kuchyně spoustu inspirace. Novou kuchyni můžete mít dřevěnou, z lamina či s prvky skla. Moderní jsou snad všechny barvy od bílé, po červenou až po ultramoderní černou.

Od kuchyně do pokojíčku. Barevné dětské pokojíčky milují snad všechny děti, inspiraci můžete najít v článcích na téma kvalitní dětský nábytek je základem dětského pokoje. Jak vymalovat dětský pokoj, rekonstrukce pokojíku nebo výběr postýlky, který čeká každou maminku. Než se do výběru postýlky pustíte, můžete také navštívit seriál o těhotenství s příznačným názvem těhotenství týden po týdnu .

Tak nezapomeňte, čtěte Utulnydum.cz. S námi je bydlení hra!

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x