Party stany: krytý prostor pro rodinné i firemní akce

8. březen 2013  Roman Beneš  Bydlíme  2026 zobrazení  510 slov

PR. Chystáte se na zahradě u vašeho domu pořádat oslavu nebo nějaké posezení s přáteli či kolegy z práce? Pak si pro tuto příležitost pořiďte párty stan.

Party stany: krytý prostor pro rodinné i firemní akceParty stany: krytý prostor pro rodinné i firemní akce

Chystáte se na zahradě u vašeho domu pořádat oslavu nebo nějaké posezení s přáteli či kolegy z práce? Pak si pro tuto příležitost pořiďte párty stan.

Díky party stanu vaši akci neohrozí ani špatné počasí

Pořádání venkovních akcí je hezkým zvykem. Pakliže máte prostor na zahradě před domem, na chatě či třeba na volné parcele, můžete si sem pozvat rodinné příslušníky, kolegy ze zaměstnání či jiný kolektiv a pohostit je. Myslete ale přitom na to, že akce se může podařit jedině tehdy, budete-li připraveni i na nepřízeň počasí. Aby vaši akci nenarušil ani déšť či prudký vítr, je dobré mít k dispozici nějaké zastřešení. To můžete zajistit pomocí party stanu.

Party stany jsou důmyslnými zařízeními, které jsou určeny právě pro akce typu rodinné či firemní oslavy pod širým nebem. Jedná se o jednoduché stavby, které lze postavit prakticky na jakémkoliv volném prostranství. Samotná stavba přitom netrvá nijak dlouho, i větší stany na párty lze postavit maximálně během několika hodin.

Stany na party

Pozor na kvalitu party stanů

K čemu vlastně party stany slouží? Především jimi získáte kryté místo pro vaši akci, kterou tak nenaruší ani nepřízeň počasí. Party stany jsou prodejci nabízeny v různých velikostech, větší stany přitom dokáží pojmout až několik desítek osob najednou. Jejich pláště jsou vyrobeny z nepromokavých materiálů. Důležitým faktorem je kvalita konstrukce. Stany na párty pořizujte jedině od výrobců, kteří garantují kvalitní a hlavně stabilní konstrukci. Moderní party stany obvykle mají základní konstrukci vytvořenou z kovových trubek, které zajišťují dostatečnou stabilitu, takže ani při prudkých větrech nehrozí jejich zhroucení.

Díky party stanům bude vaše oslava či jiná akce dokonalá a užijete si ji s plnou parádou. V momentě, kdy začne pršet, nebudete se muset přesouvat do domu, jednoduše se schováte do party stanu, kde bude moci oslava bez problémů pokračovat. Party stany lze samozřejmě využívat i k moha jiným účelům, třeba i k pořádání hudebních akcí, ochutnávek jídel apod.

Zdroj: http://www.havaj.cz/

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil