Od PSN zakoupíte nový byt v Praze bez jakékoliv provize

9. březen 2015  Roman Beneš  Bydlíme  4364 zobrazení  480 slov

PR. Kupujete nový byt a chcete se vyhnout zbytečným platbám provizí zprostředkovateli? Pak využijte nabídky společnost Pražská správa nemovitostí.

Zdroj: psn.czZdroj: psn.cz

Pražská správa nemovitostí (PSN) je společností, která vlastní několik objektů, a to nejen v hlavním městě Praha, ale také například na Kladně, v Pardubicích, Hradci Králové, ve Slaném či Odoleně Vodě. Celkem má v současné době k dispozici více než 850 bytových jednotek, z nichž si můžete vybírat.

Přímé jednání vám ušetří peníze

Prodej bytů v Praze PSN uskutečňuje zcela sama. Pro vás je to výhodné v tom, že nemusíte platit absolutně žádné provize zprostředkovatelům, jako je to běžné například ve chvíli, kdy se při hledání nového bytu obrátíte na služby realitní kanceláře.

Nové byty v Praze si touto cestou zvolila již celá řada zákazníků. Ocenili nejen přímé jednání a majiteli nemovitostí, ale také rychlé a spolehlivé služby, které jim PSN nabídla. Zvolíte-li i vy tuto společnost, získáte kvalitního partnera.

Pražská správa nemovitostí působí na tuzemském trhu již od počátku devadesátých let minulého století. Její hlavní doménou je především pronajímání kancelářských prostor, kromě toho však v posledních letech nabízí právě i byty v Praze na prodej. Firma stojí i za několika úspěšnými developerskými projekty, z nichž některé získaly i prestižní ocenění, mimo jiných i za Projekt roku.

Kromě toho, že nemusíte platit provizi při koupit bytu, nabízí vám Pražská správa nemovitostí také kompletní servis v profesionálních podmínkách.

PSN vám pomůže i s úvěrem na bydlení

Koupit byt v Praze není zrovna levnou záležitostí. Ani tehdy, pokud nemáte dostatečnou finanční hotovost, nemusíte zoufat. PSN vám pomůže s vyřízením výhodného hypotečního úvěru, díky němuž budete své nové bydlení financovat. Více informací o Pražské správě nemovitostí a aktuální nabídce volných bytů na prodej získáte na webu psn.cz.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil