Nové byty v Ostravě se nacházejí v rezidenci Nová Karolina

26. březen 2011  PR   Bydlíme  4521 zobrazení  414 slov

Na podzim roku 2010 započala stavba Rezidence Nová Karolina v Ostravě. V rámci tohoto developerského projektu se postaví nové byty v počtu téměř 250 bytových jednotek.

Nové byty v Ostravě se nacházejí v rezidenci Nová KarolinaNové byty v Ostravě se nacházejí v rezidenci Nová Karolina

Rezidence Nová Karolina se bude nacházet v jižní části Ostravy, přibližně pět minut pěší chůze od Masarykova náměstí. Tím, že tato rezidence vyroste v samotném centru města, bude z hlediska dopravy velmi dobře dostupná. Je to jeden z důvodů, proč tyto chystané nové byty Ostrava budou představovat mimořádně vysoký komfort.

Reklama

V nabídce jsou luxusní byty Ostrava, tak i levné byty Ostrava. Ty jsou cenově dostupné i pro mladé rodiny. Zejména pro ně je koupě bytu Ostrava v Rezidenci více než vhodná. Na druhou stranu se nedá popřít, že i pro jiné sociální skupiny se může Rezidence Nová Karolina stát ideálním místem k životu.

Mezi další důvody velké atraktivity Rezidence Nová Karolina patří blízkost obchodů a jiných důležitých míst ve městě. Zároveň budou tyto novostavby Ostrava vystavěny v příjemném prostředí. V areálu Rezidence Nová Karolina nebudou chybět rekreační plochy ani dětské hřiště. Velkou oblibu si jistě zajistí i dvě restaurace či nové obchody a služby. To všechno promění Rezidenci Nová Karolina ve velmi příjemné a moderní místo k bydlení.

Atraktivitu celého projektu prodej bytů Ostrava zvyšuje nejen jeho umístění v exkluzivní lokalitě, ale zejména jeho charakter. Rezidence Nová Karolina bude mít půdorys ve tvaru C, přičemž její delší stěna se potáhne podél Galerijní třídy naproti nového obchodního centra. Její kratší stěny budou sousedit s Obchodní třídou na jedné a s Vítkovickým bulvárem na druhé straně.

Byty na prodej, které v Rezidenci Nová Karolina vyrostou, se budou svou velikostí pohybovat mezi čtyřiceti až sto třiceti metry čtverečními. Najdete mezi nimi varianty od 1+kk až po 5+kk s mezonetem.

Kromě toho existuje možnost vybrat si byt Ostrava s balkónem, terasou či předzahrádkou. Vzhledem k tomu, že nové byty v Ostravě teprve vyrůstají, mohou si jejich budoucí obyvatelé během výstavby určit veškeré podstatné prvky interiéru, a to od dveří přes obklady až po sanitární techniku.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil