Nová generace mikrohadříků usnadní úklid domácnosti

7. červenec 2015  PR   Bydlíme  2390 zobrazení  524 slov

PR. Máte problém s tím, že se vám při čištění nábytku hadříkem vytvářejí nevzhledné šmouhy a škrábance? Pak si pořiďte nový mikrohadřík Actifibre Vileda a máte po problémech.

Zdroj: shop.vileda.czZdroj: shop.vileda.cz

Obyčejný hadřík či utěrka mohou při čištění nábytku i dalších předmětů v domácnosti přivodit místo užitku spíše škodu. Drsný povrch totiž může poškodit jejich strukturu. Pakliže je používáte vlhké, vytvářejí se za nimi stopy, které se po zaschnutí měny ve šmouhy. Nábytek je pak sice zbavený prachu a nečistot, ale nevypadá zrovna pěkně. Hadřík se hodí nejen na nábytek. Můžete jej používat i v koupelně či kuchyni, je vhodný na všechny povrchy.

Nábytek čistí šetrně a důkladně

A právě proto je vhodné si pořídit speciální mikrohadřík. Je vyroben z mikrovláken, která jsou nejen měkká a nezanechávají žádné šmouhy či dokonce škrábance, ale zároveň mají vynikající savost. Při čištění se tak na nábytku netvoří žádné potahy. Snadno jej po použití vyždímáte, dá se navíc i prát v pračce. Vydrží až 10 pracích cyklů. Odolnost mikrovláken zvyšuje životnost hadříku, která je o poznání delší nežli v případě běžných bavlněných produktů.

Ošetřený povrch zůstává jemný a lesklý

Při úklidu domácnosti poznáte, že tento revoluční materiál má své přednosti. Mikrovlánko s aktivní absorpcí kombinuje schopnosti běžného mikrovlákna se savostí houbových utěrek. Nábytek díky tomu bude už po jediném tahu čistý a lesklý. Usnadní vám tak i námahu, hadříkem nemusíte jednotlivé části čistit několika tahy, stačí opravdu jen jeden až dva.

Mikrohadřík se vyplatí

Určitě si myslíte, že vás mikrohadřík z revolučního materiálu vyjde na spoustu peněz. To ale v žádném případě není pravda. Vzhledem k jeho dlouhé životnosti nakonec zjistíte, že je vlastně levnější nežli klasické bavlněné hadříky, které navíc na nábytku zanechávají kromě šmouh i chloupky, takže čištění s nimi není tak efektivní.

Nepotřebujete žádné speciální přípravky

Vyzkoušejte při úklidu domácnosti nový hadřík Actifibre Vileda a uvidíte, že je v mnohém opravdu jedinečný. A ještě jednu výhodu má. Při jeho používání totiž vůbec nepotřebujete chemické čisticí prostředky. Čištění je totiž samo o sobě dostatečně intenzivní, stačí vám k němu jen obyčejná voda. Nábytek není zbytečně zatěžován kontaktem s chemickými látkami, což prodlužuje jeho životnost.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil