Nízkoteplotní tepelné čerpadlo Daikin Altherma pracuje efektivně i v náročných podmínkách

14. říjen 2014  Roman Beneš  Bydlíme  2751 zobrazení  605 slov

PR. Tepelná čerpadla jsou zařízeními, která přispívají ke snížení nákladů na vytápění objektů a ohřev vody. Efektivní řešení představuje Daikin Altherma.

Zdroj: altherma-daikin.czZdroj: altherma-daikin.cz

Nízkoteplotní čerpadlo Daikin Altherma je produktem, který je schopen vám uspořit velké procento nákladů. Dokáže nejen efektivně vytápět a ohřívat vodu, lze jím zároveň také chladit místnosti v rodinném či bytovém domě.

Pracuje při venkovních teplotách bod bodem mrazu

Hlavní předností, kterou se toto tepelné čerpadlo může pyšnit, je schopnost pracovat s vysokou účinností i ve zhoršených klimatických podmínkách. Ohřev vody, kterou lze následně využít například pro otopný systém podlahového či nástěnného vytápění, je efektivní i při teplotách hluboko pod bodem mrazu.

Tepelná čerpadla Daikin Altherma lze pořídit s venkovní i vnitřní instalací. Při venkovní instalaci pracuje i za teplot, které se blíží hodnotám kolem -25 stupňů Celsia. Pokud jde o variantu čerpadla vzduch/voda, dochází k ohřívání vzduchu již ve venkovní instalaci. Následně je již ohřátý vzduchu přiváděn do vnitřní kotelny.

Ohřev vody i za ztížených podmínek až na 55°C

Vysoká účinnost čerpadla Altherma Daikin je dána zejména použitím kvalitního konvektoru. Díky propracované technologii je možné ohřát vodu až na 55 stupňů Celsia.

Daikin Altherma má i jiné přednosti. Oceníte například snadnou instalaci, dále pak i minimální hlučnost zařízení. Kromě toho lze vyzdvihnout také jeho malé rozměry, díky čemuž je možné toto nízkoteplotní čerpadlo instalovat prakticky kdekoliv vně i uvnitř objektu.

Vhodné pro nízkoenergetické objekty

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma představuje ideální řešení pro moderní nízkoenergetické objekty. Investice do tohoto zařízení není nijak extrémně nákladná. Je třeba brát v potaz i to, že díky okamžitému snížení nákladů na vytápění objektu a ohřev vody dochází k rychlé návratnosti investice, a to v řádech pouhých několika měsíců.

Atraktivní design

Čerpadlo zmíněné značky vás překvapí i vysoce atraktivním designem. I díky tomu jej nemusíte instalovat někde v uzavřené místnosti, bez problémů může být v otevřených prostorách domu, aniž by nějak narušilo vzhled interiéru.

Snadná obsluha

Tepelná čerpadla jsou zajímavou variantou ke klasickým systémům vytápění. Kompaktní řešení umožňuje levně ohřívat vodu, vytápět i chladit. Daikin Altherma má navíc intuitivní ovládací systém, díky čemuž lze snadno regulovat jeho výkon. Obsluhu provádíte pomocí velkého a přehledného displeje s obrazovkou.

Nízkoteplotní čerpadlo Daikin Altherma je pro své vlastnosti vhodné pro celoroční využití. Dokáže pracovat 24 hodin denně. Máte-li zájem o pořízení tohoto moderního zařízení, navštivte webové stránky altherma-daikin.cz.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 3.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x