Nechejte se zlákat atypickým sprchovým koutem

17. říjen 2011  Redakce MS   Bydlíme  3748 zobrazení  321 slov

Sprchový kout je stále více využíván v koupelnách. Pěkný a kvalitně vyrobený navíc zajistí pohodu a spokojenost při koupání.

Nechejte se zlákat atypickým sprchovým koutemNechejte se zlákat atypickým sprchovým koutem

Příjemné prostředí koupelny je základ pro pohodu a odpočinek. Atypické sprchové kouty jsou navíc i zajímavým designovým prvkem. Díky individuálním požadavkům a rozměrům lze navíc vyrobit zajímaví interiérová řešení.

Reklama

Výběr vhodného typu sprchového koutu závisí na velikosti a tvaru koupelny. Sprchový kout můžete být umístěmn v rohu, na stěně, v nice, případně v prostoru.

Zajímavé jsou bezrámové skleněné sprchové kouty s možností instalace na podlahu nebo vaničku. K výrobě se používá 8 mm bezpečnostní sklo, které je tepelně tvrzené(kalené).

Přednosti atypického sprchového koutu

Bezrámový sprchový kout splňuje vysoké nároky na design, ovšem vlivem absence rámů a profilů může dojít zejména v oblasti dveří k malému úniku vody. Sprchové kouty jsou tak osazeny prahovou lištou. Ta zabraňuje vytékání vody ze sprchového koutu. Pro výrobu se používá kování z nerezavějící oceli nebo mosazi s lesklou povrchovou úpravou.

Čísté plochy bezrámových tabulí z 8mm bezpečnostního skla s masivními chromovanými panty s lesklou pochovou úpravou a aretací představují elegantní a luxusní řešení sprchového koutu.

Tip na výrobce

Na českém trhu působí výrobce Sklomat - Petr Kozák. Ten se orientuje na atypické sprchové kouty a zajišťuje individuální přístup k zákazníkům. Navíc si každý může vybrat ornamentální sklo a každé sklo je opatřeno speciálním nátěrem, který zabraňuje usazování vodního kamene.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil