Nebojte se dekorativních samolepek na zeď

27. červenec 2011  PR   Bydlíme  4345 zobrazení  593 slov

Dekorativní samolepky a autonálepky jsou atraktivní a hravě dokáží nahradit třeba tapetu. Zejména děti ocení motivy zvířat a rostlin na stěně svého pokoje.

Nebojte se dekorativních samolepek na zeďNebojte se dekorativních samolepek na zeď

Dekorativní samolepky již nejsou pouhým módním výstřelkem, ale stávají se neoddělitelnou součástí moderního a osobitého interiéru. Hravě nahradí třeba tapetu a dokáží proměnit interiér během malé chvilky. Rozličné motivy zvířat a rostlin vnesou do domovů harmonii a vytvoří tak útulnější a šťastnější prostředí pro život. Společně s tapetami jsou další kreativní metodou zkrášlení zdí.

Reklama

Samolepící dekorace se lepí na bílou i barevnou zeď, na sklo a jiné hladké povrchy. Mohou být elegantním a rychlým řešením jak sjednotit nábytek s celkovým designovým řešením interiéru. Navíc si lze vybírat z mnoha motivů. Ty lze přizpůsobovat účelu místnosti a rozvržení nábytku.

Samolepky na zeď i na auto

Kvalitní a originální motivy se vyrábějí například pod značkou Majestick. Skrývá se za ní autorská dvojice Jana a Serhiy Chaklosh, kteří Majestick přivedli k životu. Od roku 2009 měli svůj profil na prodejním serveru Fler.cz, kde si za dobu svého působení získali oblibu téměř 2 tisíc uživatelů a celou řadu spokojených zákazníků, především zákaznic.

Samolepky na zeď jsou asi nejvíce vyráběny pro dětské pokoje. Krásné, harmonické a útulné prostředí navíc přispívá k rozvoji kreativity a tvůrčího myšlení. Poraďte se z dětmi který motiv chtějí mít ve svém pokoji. Pak už stačí zvolit si barvu a velikost.

Přestože je sortiment určen spíše pro děti, určitě si přijdou na své i infantilní dospělí. Maminky jistě rády ocení designové motivy, které ozvláštní jinak nudné pokojové stěny. Zaujmout je mohou například stále více populárnější rostlinné nálepky. Široké zastoupení mají stále více oblíbenější veselé a originální autonálepky. Jsou alternativou ke klasickým Baby on board jen v Majestick stylu.

Nová značka dekorativních samolepek

Majestick je mladá a svěží značka sídlící v Praze a na českém trhu je teprve rok a půl. V nabídce naleznete kolem 90 motivů, jejichž jedinou autorkou je Jana Chaklosh. Většinou se jedná o motivy zvířat a rostlin v nezaměnitelném jemném a roztomilém provedení.

Sympatická je jednotnost stylu, výtvarného názoru, který prostupuje celým sortimentem. Dvojice je sehraná dvojka. Jana tvoří výtvarnou podobu obchodu, vymýšlí jednotlivé motivy a dekorace. Serhiy nálepky vyrábí, vytváří 3D vizualizace a je i webdesignerem.

I když se dekorativní samolepky postupně rozvíjejí, Majestick se nechce do budoucna zaměřovat pouze tímto směrem. V plánu jsou interiérové závěsné a jiné dekorace. To vše lze již nyní zakoupit na specializovaném e-shopu Majestick.cz, kde je možné sledovat vývoj obchodu "umělecko-designového" profilu, který je živý a flexibilní. Prolínají se zde prvky ilustrace, umění a grafického designu.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x