Nebaví vás neustále tahat PET lahve s pitím? Pořiďte si domácí výrobník vody

25. říjen 2016  PR   Bydlíme  2051 zobrazení  376 slov

PR. Tahání nákupů je pro každou domácí hospodyňku značně nepříjemnou záležitostí. Zvláště tehdy, má-li doma početnější rodinu. Největší námahu představují balení PET lahví s vodou, která váží několik kilogramů, proto se pokaždé řádně „pronesou“. Jak si můžete pomoci? Stačí si jednoduše opatřit domácí výrobník vody.

Zdroj: elektro-internet.czZdroj: elektro-internet.cz

Nákupy pro vás budou díky Sodastreamu výrazně pohodlnější

Výrobník vody je pomocníkem, který vám výrazně ulehčí práci. Stačí si pořídit bombičku a sirup, pak už potřebujete pouze čistou vodu z kohoutku. Nic víc. Žádné tahání kilogramových balení PET lahví.

Oblíbeným přístrojem je Sodastream. Jedná se vlastně o jakousi moderní verzi notoricky známých sifonových lahví, která je však daleko lepší. Zdravější Sodastream vám během chvilky vytvoří lahodný perlivý či neperlivý nápoj, který je ochucený dle toho, jaký sirup zvolíte.

Doma si vytvoříte lahodný a zdravější nápoj s minimálními náklady

Sirupy Sodastream jsou nejen chutné, ale oceníte je i z toho hlediska, že oproti přeslazeným kupovaným šťávám a limonádám neobsahují tak velké množství cukru. Bez problémů tak připravené nápoje můžete podávat svým dětem, aniž byste je zahrnuli přívalem nezdravého množství cukru.

Do výrobníku vody Sodastream se dávají bombičky. Jedna přitom vydrží až na 70 nápojů, takže je zdaleka nemusíte měnit každý den. Samotná příprava nápoje je díky přístroji mimořádně jednoduchá, zvládnete ji hravě už napoprvé.

Ulehčíte životnímu prostředí

Výrobník vody doporučuji i pro ty z vás, kteří hledí na životní prostředí. Jen si představte, kolik PET lahví je člověk schopen měsíčně koupit. Pokud si pořídíte Sodastream, kupování PETek se pro vás prakticky stane minulostí. Budete se tak díky tomu podílet na snižování spotřeby plastů, které obecně velmi zatěžují životní prostředí, přestože se dají recyklovat.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil