Nálepky na stěnu: dekorativní prvek do domácnosti

17. leden 2013  Roman Beneš  Bydlíme  2285 zobrazení  436 slov

PR. Nechcete mít holé a bílé zdi ve své domácnosti? Použijte moderní dekorativní prvky v podobě nálepek na stěnu.

Nechcete mít holé a bílé zdi ve své domácnosti? Použijte moderní dekorativní prvky v podobě nálepek na stěnu.

Nálepky na stěnu jsou hitem poslední doby. Jde o vkusné doplňky do domácnosti, které dokáží zpříjemnit vzhled a design interiéru. Použít je můžete například do obývacího pokoje, ložnice, dětského pokojíku, případně i do kuchyně či třeba na toaletu nebo předsíň. Tedy zkrátka všude tam, kde máte pocit, že stěny jsou příliš holé a potřebují nějakou změnu, vylepšení.

Hlavní přednosti nálepek na stěnu

Jaké jsou hlavní přednosti, díky nimž je dobré si nálepky na stěnu pořídit? Především jde o jejich design. Jde o velmi pěkné prvky, které se hodí do moderní domácnosti. Dalším důvodem, proč si je zcela jistě pořídit, je jejich snadná aplikace na zeď. Jednoduše stačí nálepky odlepit od papírové části a přiložit správnou stranou na zeď. Poté už jen stačí pevně nálepky přitisknout, vyhladit ( aby zde nebyly žádné bubliny či nerovnosti) a v poslední fázi odstranit krycí fólii. Jak jednoduché! Během několika vteřin dostane místnost zcela jiný, daleko atraktivnější vzhled. Nálepky na zeď pak kdykoliv, až vás omrzí, můžete strhnout a nahradit je novými.

Nálepky na stěnu pořídíte s mnoha motivy

Variant dekorativních nálepek na stěnu je opravdu mnoho, nechybí ani vánoční, velikonoční či jarní nebo letní motivy, dále pak také dětské motivy, které imitují hračky pro děti, zvířátka apod.

Kromě nálepek na stěnu si pro zkrášlení domácnosti pořiďte také moderní rolety do oken. Ty budou nejen pěknou ozdobou bytu, ale také vás ochrání před nepříjemnými slunečními paprsky, které přes den svítí skrz okna do vašeho bytu.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x