Na vymalovanou stěnu zkuste samolepky na zeď. Tapeta není nutností

27. březen 2013  Redakce MS   Bydlíme  5992 zobrazení  440 slov

Dekorativní samolepky na stěnu jsou vhodnou alternativou ke klasické tapetě. Zpříjemňují atmosféru v bytě a jsou snadno dostupné.

Na vymalovanou stěnu zkuste samolepky na zeď. Tapeta není nutnostíNa vymalovanou stěnu zkuste samolepky na zeď. Tapeta není nutností

Je tu jaro, tedy sezona malování bytů. Je zřejmé, že mít pěkně vymalovaný byt je správné a nabídka barev a motivů je skutečně široká. Ovšem nemělo by se zapomenout na oživení stěn.

Reklama

Samolepky na zeď jsou nový způsob, jak okrášlit pokojovou stěnu. Není tedy nutné používat klasické tapety.

Kultura bydlení se stále více dostává do popředí. Mít hezké místnosti, které nejsou jen čtyři bílé stěny, je pro mnohé důležité. Příjemné prostředí totiž zpříjemňuje bydlení a život v bytě.

Mnoho motivů samolepek na zeď

Dekorace na stěnu mají mnoho podob. Jedno ale mají společné: jsou to samolepky na zeď s různými motivy, mezi které patří například bubliny samolepky. Ty jsou originální a jejich design je vždy unikátní.

Velkou výhodou tohoto typu tapety na zeď je rychlý, jednoduchý a levný způsob, jak si vyzdobit byt.

Na adrese www.samolepkynazed.cz je specializovaný obchod nabízející několik kategorií, ve kterých nabízí i samolepící tapety na stěnu. Mezi motivy třeba patří: přírodní motivy, zvířecí motivy, designové motivy, dětské motivy, lidské siluety.

Z přírodních motivů si lze vybrat květinové vzory či stromy, ze zvířecích domácí mazlíčky nebo exotická zvířata. Japonské znaky a ornamenty jsou zase pěkné designové motivy. Velmi zajímavé jsou lidské siluety, zvláště žen. Ty tradičně umí zeď oživit a dokonce vytvořit i intimnější atmosféru.

Šablony na malování na zeď

Kromě toho si lze zakoupit i velmi zajímavé šablony na malování na zeď . Pomocí těchto vytvořených šablon lze dovést stěnu k dokonalosti. Navíc tyto šablony je možné velmi snadno aplikovat. Stačí šablonu nalepit na zeď a přetřít běžným malířským válečkem.

K dispozici jsou i barvy na zeď interiéru. Nabídka je natolik široká, že si vybere skutečně každý.

To a ještě více nabízí oproti konkurenci e-shop Samolepky na zeď. Dalšími přednostmi je expedice zboží do 24 hodin a vzhledem k tomu, že je přímý prodejce, pro zákazníka jsou připraveny nejnižší ceny. Navíc v nabídce jsou originální dekorace, které nelze pořídit jinde.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil