Na stěhování do nového bytu si připravte kvalitní obalové materiály a krabice

26. červen 2016  PR   Bydlíme  1844 zobrazení  388 slov

PR. Plánujete se v nejbližší době stěhovat do nového bytu a už nyní vás trápí, jak celou záležitost zvládnete z logistického hlediska? Nejlepší je, pokud se domluvíte se stěhovací službou, pak vás čeká výrazně méně práce. Důležité je mít ale také k dispozici kvalitní kartonové krabice a obaly, díky nimž bez problémů přepravíte drobné a křehké předměty.

Zdroj: komplexmat-obaly.czZdroj: komplexmat-obaly.cz

Kartonové krabice jsou při stěhování velmi důležitou pomůckou. Jen si představte, jak by asi přesun drobných věcí probíhal, pokud byste každou z nich museli nosit ručně. Naběhali byste celé kilometry a ztratili spoustu času a energie. Do jediné kartonové krabice se přitom dá dát spousta věcí – různé dokumenty a šanony, nádobí, porcelán či třeba drobné upomínkové předměty a obrázky, které máte doma vyvěšené na stěnách.

Jak má vypadat kvalitní kartonová krabice?

Má to jeden háček. Obalové materiály a krabice musejí být kvalitní a dostatečně pevné. V případě krabic si před balením dobře zkontrolujte dno, zda není nijak narušené a nemůže se během přepravy protrhnout.

Pozor na správné zajištění krabice před stěhováním

Každou krabici před nošením pečlivě uzavřete, postačí k tomu obyčejná lepící páska. Pokud do krabice či boxu dáváte křehké věci (nádobí apod.), je vhodné použít bublinkovou fólii, která zabrání případnému pohybu věcí a v důsledku toho jejich následnému rozbití.

Tip na prodejce obalových materiálů

Kvalitní obalové materiály, kartonové krabice, tašky a pytle, které se vám budou hodit při stěhování do nového bytu, pořídíte v internetovém obchodě společnosti Komplexmat. Stačí navštívit webové stránky komplexmat-obaly.cz a vybrat si potřebné zboží. Poté už zvolíte pouze počet kusů a dokončíte objednávku. Firma nabízí také kartonové krabice na míru, takže si můžete objednat i speciální kusy, které se budou přesně hodit pro váš nábytek či další přepravované věci, které potřebujete stěhovat.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil