Moderní kuchyně a vestavěné skříně jsou dominantou bytu

3. březen 2011  PR   Bydlíme  5243 zobrazení  321 slov

Při zařizování nové moderní kuchyně se dá získat hodně úložného prostoru. Tipy a rady mohou pomoci najít ideální řešení různých představ.

Moderní kuchyně a vestavěné skříně jsou dominantou bytuModerní kuchyně a vestavěné skříně jsou dominantou bytu

Moderní bydlení, které odpovídá současným vysokým nárokům na estetiku, kvalitu a dokonalou funkčnost, vyžaduje pečlivý výběr materiálu a individuální řešení koncipované prostorovou situací každého bytu.

Reklama

JN Interier Česká republika se v rámci projektu Botanica v pražských Stodůlkách podílel na zařízení vzorového bytu v rezidenčním projektu. Interier bytu navrhnul architekt Libor Martínek, jeho černobílá variace kuchyně reflektuje současné módní trendy.

V prostorném a světlém obývacím pokoji, který je situován na jižní stranu, vznikl kuchyňský kout částečně zakrytý sádrokartonovou příčkou. Na tuto nově vzniklou stěnu navazuje jídelní stůl, současně s příčkou byl opláštěn sádrokartonem i vrchní díl kuchyně tak, aby zakryl pohledově neatraktivní části odsávání digestoře. Netradiční systém nasvícení dodal celému prostoru atmosféru vzdušnosti a souměrné vyváženosti, což můžete posoudit sami na následující fotografii.

V dalším projektu vzorového domu Cikánka společnost dokončila vybavení interiéru vestavěnými skříněmi. V přízemí mají lakované dveře ve vysokém lesku. Elegantní úchytkové lišty decentně dotváří kontury kuchyně. Pracovní deska je v bílé barvě a tak jen obloha za oknem vytváří kontrast.

Vestavěné skříně v patře jsou přizpůsobeny využití jednotlivých místností. Ve vzorovém bytě to jsou chodba, ložnice, pracovna a pokoj pro studenta. Barevné kombinace vždy podléhají stylu pokoje. Byly záměrně použity světlé barvy a subtilně laděné kusy nábytku tak, aby prostory opticky ještě více odlehčily.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 2x