Mobilní domy se i v Česku stávají atraktivní chalupou

24. únor 2011  PR   Bydlíme  3068 zobrazení  255 slov

Mobilheimy jsou často používány jako plně vybavené objekty vhodné jako chata či chalupa. Na Moravě sídlí největší prodejce mobilních domů.

Mobilní domy se i v Česku stávají atraktivní chalupouMobilní domy se i v Česku stávají atraktivní chalupou

Nové mobilní domy jsou dlouhodobě oblíbené v zemích západní Evropy a tyto objekty určené k rekreačnímu ale i celoročnímu bydlení mohou být pro mnohé velmi atraktivní. Už i v Česku tento způsob bydlení se stal velmi oblíbenou a cenově výhodnou alternativou chaty či chalupy.

Reklama

V městě Rožnov pod Radhoštěm sídlí společnost Marvel-International, která prodává celoroční mobilheimy od předních výrobců v cenových relacích kolem 650 tisíc Kč až 1,5 mil. Kč dle výbavy a rozměrů.

Firma také vykupuje a dováží použité, ale velmi zachovalé mobilní domy ze zahraničí, které se prodávají v hodnotách kolem 100 tis. až 600 tis. Kč dle stavu, výbavy a rozměrů. Aktuálně je v nabídce 69 mobilních domů a všechny připravené k okamžitému odběru.

Prodej kromě webu se uskutečňuje i v předváděcím a ukázkovém centru. Nejnáročnějším zákazníkům, kteří si nevyberou z aktuální nabídky, Marvel je schopen dodat nový i použitý mobilní dům na zakázku dle jejich představ a přání.

Nabízené mobilní domy patří do kategorie vozidel pro volný čas, jsou schopny tažením jízdy po neveřejné pozemní komunikaci. Firma zajišťuje pro zákazníky z celé Evropy dopravu.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil