Ledničky a chladničky BEKO jsou ideální do každé domácnosti

7. prosinec 2012  MediaShow.cz   Bydlíme  1869 zobrazení  533 slov

PR. Málokdo si umí představit svoji domácnost bez ledničky. Potraviny je nutné mít uloženy v chaldničce z mnoha důvodů a nejen kvůli přípravě milovníků jídla před vánočními svátky.

Ledničky a chladničky BEKO jsou ideální do každé domácnostiLedničky a chladničky BEKO jsou ideální do každé domácnosti

Všichni ti, kteří hledají kvalitní ledničky a chladničky by měli zbystřit. BEKO je značkou, která do domácností přináší kvalitní elektrospotřebiče, ato ledničky nevyjímaje. Ceněna je především kombinace ideálního poměru mezi cenou - kvalitou - užitnými hodnotami.

Proto stále více jsou ledničky BEKO mezi českými zákazníky oblíbenější. Mají totiž rozumnou pořizovací cenu, prodlouženou záruku a k dispozici je široká nabídka modelů.

Možná to nevíte, ale značka BEKO prodává své produkty po celém světě. Je to značka mezinárodní společnosti Arcelik, která je třetím největším výrobcem domácích spotřebičů v Evropě. Na český trha vstoupila prakticky nedávno.

Nejprve se značka BEKO objevila na českém trhu prostřednictvím svého distributora, ale počátky zastoupení v České republice se datují do října 2005. Stále více prodejců v kamenných prodejnách nabízí ledničky BEKO, ovšem nejen tam. I internetové obchody se specializují na prodej elektrospotřebičů této značky.

Ideální prodejce

Například eshop levneELEKTRO.cz, který je finalistou ankety ShopRoku 2012, nabízí ledničky BEKO v mnoha provedeních. Každá lednička se vyznačuje nejenom moderním vzhledem, ale i svou ergonomičností a snadným přizpůsobením každému prostoru.Proto často padne volba na tutu značku ledniček.

Výběr ledniček

Nejen hospodyňky ocení několik varinat mrazáku. K dispozici je kombinovaná lednička s mrazákem nahoře nebo dole. Dále jsou ledničky jednodvéřové a monoklimatické.

Kombinované ledničky s mrazákem jsou určeny především pro kuchyně, kde je méně místa. Mrazák je plnohodnotný, lze tak ušetřit místo pro další elektrospotřebič. Rozvržení umístění obou částí je přirozené a nezvýhodňuje ani ledničku, ani mrazák. Vybírat lze ze dvou variant - mrazák nahoře nebo dole.

Ledničky jednodveřové jsou ideální pro menší domácnosti případně jako ledničky pro víkendové chaty. Na rozdíl od monoklimatických ledniček jsou tyto jednodveřové ledničky vždy vybaveny malou mrazící částí pro uchování zmrazených potravin.

Ledničky monoklimatické se výborně hodí jako druhá lednice, případně jako doplněk pro domácnosti se samostatným mrazákem. Avšak na rozdíl od klasických jednodnodvéřových ledniček nemají monoklimatické ledničky mrazící část a nelze v nich tedy uchovávat zmražené potraviny.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil