Laminátové podlahy mají rychlou a jednoduchou pokládku

15. únor 2011  PR   Bydlíme  2833 zobrazení  333 slov

Laminátové plovoucí podlahy se staly již zcela běžnou krytinou v českých domácnostech. Jsou oblíbené zejména díky svému vzhledu a vysoké odolnosti či příznivé ceně.

Laminátové podlahy mají rychlou a jednoduchou pokládkuLaminátové podlahy mají rychlou a jednoduchou pokládku

Laminátová podlaha je vhodnou volbou pro ty, kteří si se svým rozpočtem nemohou dovolit dřevěnou podlahu. Vybírají si ji ale i ti, kteří neřeší cenu, je ale pro ně atraktivní z pohledu vlastností. Laminátová plovoucí podlaha je zcela určitě odolnější vůči poškození něž pravé dřevo.

Reklama

Výhody laminátové podlahy tkví zejména v jejích fyzikálních vlastnostech. Jsou vhodné do namáhaných prostor, protože je velice tvrdá a její povrch je odolný proti odření a poškrábaní. Navíc jednotlivé dílce podlahy nesesychají, netrhají se a podlaha tak zůstává po celou dobu životnosti pěkná.

Mezi další výhody patří i velice rychlou a jednoduchou pokládku plovoucím způsobem. Žádné lepení podkladu, broušení kytování nebo lakování. Menší nevýhodou těchto podlah jsou horší izolační vlastnosti.

Pohodlný nákup z domova

Při pořízení laminátových podlah už nemusíme obíhat jednotlivé obchody. Podívejme se podrobněji na eshop podlahových materiálů. Ten nabízí různé typy podlah od plovoucích až po přírodní linoleum. V sekci určené pro laminátovou podlahu si můžeme vybrat z typů Quick-Step, Kronoflooring, Egger a Haro.

Po kliknutí na námi vybraný typ laminátové podlahy se nám zobrazí jednotlivé druhy. Ukáží se nám vzorové obrázky, cena za m2 a popis podlahy. Pokud se rozhodneme pro vysněnou podlahu, zadáme počet balení, který požadujeme a tím byl náš nákup prakticky dokončen.

Výhodou nakupování přes internet je nabídka širokého výběru, možnost si prohlížet jednotlivé typy podlah, propočítávat si cenu a úspora času a energie věnovaná cestováním do nějakého kamenného obchodu.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil