Květinářství Braník nabízí květiny pro všechny příležitosti

2. červen 2011  PR   Bydlíme  4801 zobrazení  398 slov

Kvalitní květinový ateliér umí vykouzlit krásné výtvory esteticky působící při každé příležitosti. Zkušený tým floristek a servisní služby květinářství dodají kytici šmrnc.

Květinářství Braník nabízí květiny pro všechny příležitostiKvětinářství Braník nabízí květiny pro všechny příležitosti

Květiny jsou krásné a používají se k mnoha příležitostem. Květinářství Braník se specializuje na kompletní květinový servis, řezané květiny, svatební či smuteční květiny.

Reklama

V rámci servisních služeb jsou jsou nabízeny návrhy květinových výzdob v interiéru a dodávce rostli dle výběru zákazníka. Samozřejmostí je i pronájem rostlin. Květinářství Braník pomáhá i s aranžováním květin pro různé příležitosti, jako jsou svatby, slavnostní recepce a firemní nebo soukromé večírky.

Velkou výhodou květinářství je osobní přístup ke klientům a mnohaleté zkušenosti. Služby zahradního architekta nekončí pouze návrhem a realizací, ale květinářství Braník poskytuje zahradě i pravidelnou péči nebo individuelní konzultace s odborníky.

Každá kytice z květinářství je rovněž připravena profesionálně z čerstvých řezaných květin. Mnohdy vynikají svojí originalitou a jsou příjemným dárkem pro obdarovaného.

Oblíbený zákazníky je také kompletní floristický servis. Ten zahrnuje výzdobu místa konání svatby, vytvoření svatební kytice, květinovou dekoraci na svatební stoly, myrty pro hosty, květiny pro maminky i výzdobu kostela, zámku nebo jiného prostoru.

Květiny jsou využívány i pro smuteční události. Květinářství Braník zajišťuje vázání smutečních kytic a věnců, dekorace na auta a také výzdobu obřadních síní, smutečních tabulí a rautů.

Květinářství Braník nejen v Praze

I když květinářství Braník sídlí v Praze, neznamená to, že služby neposkytuje i mimo hlavní město. Naopak. Floristky z ateliéru jsou připraveny chystat a vázat květiny pro každou příležitost v jakékoliv části Česka.

Motto Bonitas Flores zní: Našim posláním je vytvořit oázu klidu, kam se budete rádi vracet kvůli vysoké úrovni služeb, osobnímu přístupu a přátelské atmosféře.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil