Kované doplňky do vaší domácnosti

27. září 2014  Roman Beneš  Bydlíme  2962 zobrazení  520 slov

PR. Umělecké kovářství Mittner, které má dlouholetou tradici, vám nabízí možnost výroby kovaných předmětů do vaší domácnosti.

Zdroj: mittner.czZdroj: mittner.cz

Vybrat si můžete z široké škály produktů, od nábytku až po doplňky, které se stanou ozdobou interiérů.

Z historie kovářství Mittner

Umělecké kovářství Mittner se může pochlubit bohatou tradicí a zkušenostmi s oblasti výroby kovaných předmětů. Majitel firmu založil již v roce 1990. Od té doby dodala svým zákazníkům výrobky z mnoha tun kovu. Zaměřuje se nejen na kovaný nábytek, zábradlí a jiné praktické předměty, které každodenně plní svůj účel, ale také na doplňky, jež obohacují interiér domácností.

Krbové nářadí

Kovářství Mittner vám z kovu vyrobí vše, nač si vzpomenete. Velmi módní záležitostí je výroba nejrůznějších doplňků. Za zmínku stojí například kované krbové nářadí.

Posezení u krbu se dnes stává příjemnou odpočinkovou záležitostí, kterou oceňuje stále více majitelů nemovitostí. Pořídit si domů krb už zdaleka není bráno jako něco staromódního, ba naopak. Jedině s kvalitním krbovým nářadím jej ale budete schopni dobře ovládat. Kované krbové nářadí od společnosti Mittner je nejen praktickou záležitostí, ale také zajímavým uměleckým dílem, které ocení každý z vás, kdo má rád designové věci.

Kované svícny

Mittner vyrábí také umělecké kované svícny, jež vám dopomohou dotvořit příjemnou rodinnou atmosféru. Použít se dají právě například při večerním posezení u krbu. Jsou výborným doplňkem do domácností, které jsou zařízeny v rustikálním stylu.

Kovaný nábytek

Hlavní činností uměleckého kovářství Mittner je výroba nábytku. Kovaný nábytek představují například postele, jídelní stoly či různé poličky a držáky. Fantazii se v tomto směru meze nekladou. Záleží jen na vás, jaký produkt zvolíte.

Kov na někoho působí možná trochu neosobně. V případě kvalitního zpracování však i kovaný nábytek a doplňky působí velmi pěkně a rozhodně se tak nemusíte obávat toho, že by vaše domácnost byla chladným a neosobním místem. Podívejte se na nabídku společnosti Mittner a poznáte, že kované předměty mohu být skutečně krásné a stylové.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x