Komplexní správa nemovitostí majitelům budov výrazně pomáhá

9. červen 2011  PR   Bydlíme  2038 zobrazení  348 slov

Facility management je standardní proces využívání služeb specializované firmy pro bezproblémový chod budov a areálů majiteli objektů. Dnes to není jen o údržbářích a uklízečkách.

Komplexní správa nemovitostí majitelům budov výrazně pomáháKomplexní správa nemovitostí majitelům budov výrazně pomáhá

Správa nemovitostí je v současnosti u majitelů a správců budov rozšířená služba specializovaných firem, které se zabývají její údržbou. Dnes to ale neznamená, že se řídí jen četa údržbářů, ochranky a uklízeček.

Reklama

Komplexní služby většinou zahrnují dodávku tepla a elektřiny, služby energetiky, plánovaná kontrolní činnost a údržba, elektrikářské práce – návrhy, realizace, revize, instalatérské, topenářské, zámečnické práce, Non-stop dispečink pro smluvní partnery, správa vozového parku, údržba zeleně, IT služby: PC, sítě telekomunikace, celoroční úklid vnitřních i vnějších ploch, bezpečnostní služby.

Facility management je často využíván průmyslovými podniky, vlastníky a provozovateli průmyslových areálů, výrobních a skladových objektů, dále je vhodný pro finanční instituce, developerské a investiční společnosti, administrativní centra, nemocnice, univerzity, státní instituce, obce a města.

Facility management od odborníků

Na trhu správy budov je mnoho firem, a jednou z nich je už od roku 1997 i Transfer Energy. Ta se pyšní tím, že zhruba 85 procent zákazníků tvoří průmyslové podniky – vlastníci objektů nebo areálů, developeři logistických či administrativních center. Strmě stoupá i poptávka po službách ze strany měst a obcí, škol či nemocnic.

Pokud se podíváme na statistiku, od doby zahájení firma měla za zákazníky 200 firem. Díky know how a zkušenému týmu 30 expertů se klientům ušetřilo již více než 150 milionů korun. Je totiž nutné klást důraz na komplexní úsporu spotřeby energií.

Navíc firma od roku 2001 firma vlastní energetickou licenci podle energetického zákona. Je tedy licencovaným subjektem pro distribuci a obchod s elektřinou, dále pro výrobu a rozvod tepla.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil