Klimatizace by se měla stát běžnou součástí místností

11. červenec 2012  MediaShow.cz   Bydlíme  2182 zobrazení  305 slov

Mít příjemné prostředí v kanceláři či obchodě nebo v bytě je nutné z mnoha důvodů. Klimatizace je proto zejména v letních měsících hodně důležitá.

Klimatizace by se měla stát běžnou součástí místnostíKlimatizace by se měla stát běžnou součástí místností

Pod pojmem klimatizace si lze představit různá technická opatření. Stále je ale nejjednodušší možností si pořídit samostatné klimatizační jednotky. Mobilní klimatizaci totiž lze umístit a spustit velmi rychle.

Reklama

Klimatizace je vhodná jak do bytů, tak i obchodů a kanceláří. Mobilní klimatizace je ideální i do historických či pronajatých budov. Není tedy nutné provádět rozsáhlé stavební úpravy. Tento typ klimatizace navíc nevyžaduje odbornou montáž, jednotky stačí pouze zapojit do zásuvky a z pootevřeného okna vysunout ústí trubice pro odvod ohřátého vzduchu.

Na trhu s mobilnímí klimatizace se pohybuje několik výrobců a dodavatelů. Jejich klimatizační jednotky se různým způsobem liší. Například mobilní klimatizace Remko mají oproti jiným jednotkám přednost v automatickém odpařování kondenzátu, který vzniká při procesu chlazení.

Při výběru vhodné klimatizační mobilní jednotky také závisí, kam ji chceme umístit. Pokud místnost má balkonči terasu, je ideální obsatarat dvoudílné klimatizační jednotky. Jejich provoz zajišťuje stejně efektní vlastnosti a náklady srovnatelné s klimatizací, která je připevněna na stěně.

Výhody mobilní klimatizace

U mobilní klimatizace uživatelé oceňují především rychlého spuštění. Jednotky jsou ihned provozuschopné. Například Remko jednotky mají zároveň digitální ukazatel teploty a času, automaticky lze regulovat výkon podle požadované teploty a uživatelsky je příjemná programovatelná funkce doby zapnutí a vypnutí.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x