Je snadné mít vlastní kancelář. Stačí si ji pronajmout u specialisty

4. únor 2013  MediaShow.cz   Bydlíme  1768 zobrazení  424 slov

PR. Mít vlastní kancelář je poměrně snadné. Stačí si ji vybrat ze široké nabídky u specializované společnosti zabývající se pronájmem kanceláří.

Je snadné mít vlastní kancelář. Stačí si ji pronajmout u specialistyJe snadné mít vlastní kancelář. Stačí si ji pronajmout u specialisty

Ten, kdo hledá vlastní prostory pro kancelář, by měl hledat tam, kde je k dispozici široká nabídka. Tou disponuje Pražská správa nemovitostí, společnost působící na realitním trhu přes 20 let.

Tento specialista se zabývá pronájmem bytů a nebytových prostor, ve své nabídce má i pronájem kanceláří. Zájemci o kancelář se tak mohou spolehnout, že v nabídce najdou vhodné prostory nejen v Praze, ale také v Kladně, Pardubicích, Hradci Králové či Odolene Vodě.

Kvalitní nabídky kanceláří

Kanceláře Praha patří u zájemců mezi nejvyhledávanější. Na webu Pražské správy nemovitostí stačí zadat podrobná kritéria a v nabídce se objeví konkrétní kanceláře v konkrétní lokalitě. Pro lepší orientaci je k dispozici podrobný popis nabízené nemovitosti.

Ten obsahuje podrobná data o adrese, metrech čtverečních, možnostech parkování, měsíčním nájmu, s fotografiemi a mapkou lokace. Nechybí ani kontakt na realitního poradce.

Výhodné podmínky pronájmů kanceláře

Pražská správa nemovitostí neustále rozšiřuje své služby, tím upevňuje stabilitu a důvěryhodnost na realitním trhu v České republice. Pro své klienty, kteří chtějí kanceláře k pronájmu, dohodne i způsob financování a případně zajistí nejvýhodnější podmínky při poskytování hypotečních úvěrů.

Mezi další výhody patří, že společnost Pražská správa nemovitostí má pro investory v nabídce již pronajaté byty s výnosem až 6,9 % p.a., kancelářské objekty a i činžovní domy. V případě zájmu je schopna zajistit správu nemovitosti výhodné pojištění pro případ neplacení nájemného.

Dále se cení, že klient jedná přímo s majitelem prodávaných a pronajímaných nemovitostí, a tedy neplatí provizi. Firma poskytuje ucelené a nezkreslené informace o poptávané nemovitosti a zajistí veškerý profesionální servis spojený s nabízenou nemovitostí.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil