Jaké druhy sedacích souprav budou v roce 2015 v kurzu?

19. leden 2015  Roman Beneš  Bydlíme  2964 zobrazení  599 slov

PR. Módní trendy lze vysledovat nejen u oblečení, ale také u nábytku, který využíváte v domácnosti. Mezi dominantní prvky bytových interiérů se řadí sedací soupravy. Jaké druhy sedaček budou letos nejvíc IN?

Zdroj: isedacky.czZdroj: isedacky.cz

 

Hitem jsou maximálně prostorné sedací soupravy

Dávno pryč jsou doby, kdy lidem stačila malá sedačka někde v rohu pokoje. Dnes je trend zcela opačný. I rohové sedací soupravy majitelé domácností upřednostňují spíše ve větších rozměrech. Poskytují totiž mnohem větší komfort. Usadit se v nich naráz může klidně 6 až 8 osob, aniž by se nějak mačkali.

Zajímavým řešením jsou také rozkládací sedací soupravy. Jde o ideální řešení v případě, že k vám občas dorazí nějaká ta návštěva a vy pro ni nemáte připravený speciální pokoj pro hosty. Ze sedačky během chvilky vytvoříte plnohodnotné lůžko, které pojme dvě dospělé osoby.

Sedací soupravySedací soupravy
Zdroj:isedacky.cz

 

 

Mezi materiály dominuje kůže

Pokud vás zajímá, jaké materiály jsou v současné době módní, pak vězte, že se nejlépe prodávají luxusnější kožené sedací soupravy. A to nejen díky jejich vysoké atraktivitě. Je to i z toho důvodu, že jsou minimálně náročné na údržbu. Kožený povrch se snadno čistí, lehce odstraníte i běžné nečistoty a fleky, a to pomocí obyčejného vlhkého hadříku. Pokud si z finančních důvodů nemůžete pořídit koženou sedačku, která přeci jen nepatří k nejlevnějším, nemusíte zoufat. Hitem jsou sedací soupravy z imitace kůže. Na první pohled vypadají úplně stejně, materiál od toho pravého přírodního rozeznáte opravdu jen při detailním zkoumání.

 

Sedací soupravySedací soupravy
Zdroj:isedacky.cz

 

 

Jak je to s barvami?

Kromě kůže je však i letos u prodejců hodně bohatá nabídka klasických sedaček s látkovými potahy. Prim hrají hlavně pestré barvy, nejvíce je žádaná sytě červená. Z barev lze ale vyzdvihnout také čistě bílou a černou. U bílé je ale nevýhoda v tom, že je na sedačce vidět každá drobná nečistota.

Přednost dostávají sedačky z EU

Závěrem ještě dodám, že je u zákazníků vidět i trend, kdy dávají přednost produktům Evropské unie. U sedaček od evropských výrobců je totiž obecně vyšší kvalita nežli u zboží, které má původ v Asii.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil