Jak se účinně chránit proti hmyzu? Účinné řešení spočívá v instalaci sítí do oken

9. červen 2016  PR   Bydlíme  1920 zobrazení  435 slov

PR. V letních měsících, kdy panuje teplé počasí, se venku vyskytuje velké množství hmyzu. Ten se snadno dostane i do vaší domácnosti, pokud mu nějakým způsobem nezamezíte přístup. Jako nejúčinnější řešení se v tomto ohledu jeví instalace ochranné sítě proti hmyzu.

climax.czclimax.cz

Sítě do oken proti hmyzu nejvíce oceníte právě v letních měsících, kdy venku poletují komáři, mouchy a včely, zároveň se množí také výskyt pavouků a mravenců. Pokud máte otevřená okna a dveře do domu, snadno se skrz ně dostanou dovnitř. Pak vám notně otravují život. Stačí přitom do oken a dveří nainstalovat kvalitní sítě a rázem máte po starostech.

Čeho si všímat při výběru sítě?

Při výběru sítě do oken si všímejte hlavně toho, jak hustá a pevná je síťovina. Jako asi nejlepší materiál se hodí síťovina z poplastovaného sklolaminátového vlákna. To má totiž velkou odolnost vůči protržení, sítě tak po instalaci vydrží dlouhá léta bez viditelnějšího opotřebení. Zároveň propouští světlo, takže nijak nesnižuje přísun denního světla dovnitř domu.

Sítě ze sklolaminátového vlákna s kvalitním pevným rámem nabízí renomovaná společnost Climax, která krom tohoto typu produktů vyrábí rovněž i klasické stínící prvky – venkovní a vnitřní rolety a žaluzie. U každé zakoupené sítě máte záruční lhůtu v délce 4 let. Sami si můžete zvolit finální design produktů, firma je vyrábí v mnoha barevných provedeních.

Sítě pomáhají i alergikům

Sítě proti hmyzu mají i vedlejší funkci, kterou mnozí z vás jako alergici jistě také ocení. Dokážou totiž zachytit nejen samotný hmyz, ale také značné množství pylových částic a prachu. V domácnosti tak budete lépe chráněni proti případným alergenům.

Sítě se dají pořídit v různých velikostech a tvarech, takže je můžete použít opravdu do každého okna i například u vstupních dveří. Montáž je velmi jednoduchá, hravě ji zvládne každý domácí kutil. Firma Climax samozřejmě nabízí možnost odborné montáže, dále pak i případný servis.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil