Jak bezpečně nakoupit nábytek na internetu. Hlavní výhody online nakupování

3. březen 2015  Roman Beneš  Bydlíme  2757 zobrazení  486 slov

PR. Nákupy na internetu jsou dnes již naprostou samozřejmostí. Roste přitom i zájem o nábytek. Při každém nákupu online je ale třeba se držet určitých zásad. Jedině tak je nakupování tímto způsobem bezpečné a výhodné.

Zdroj: intena.czZdroj: intena.cz

 

Jedině kvalitní a ověřený obchod

Hlavní zásada zní: Vždy si vyberte obchod, který je osvědčený a má dobrou pověst. Jedině tak máte jistotu, že nepřijdete o své peníze a objednané zboží bude mít uvedenou kvalitu. Pokud jde o nábytek, ten bezpečně nakoupíte v eshopu obchodu INTENA Nábytek.

Při výběru obchodu je dobré si všímat i různých recenzí a hodnocení zákazníků na heurece apod., kteří s ním již mají zkušenosti. Dozvíte se tak například, jak dlouho trvá doprava, jakým způsobem probíhají případné reklamace, nebo jaká byla kvalita dodaného zboží.

Všímejte si způsobu expedice a dodacích lhůt

Pakliže kupujete postele či třeba dětský nábytek, zajímejte se o to, jakým způsobem je zboží expedováno. Ideální je, pokud má obchod vámi vybraný nábytek skladem. Pak totiž obvykle expedice probíhá ihned po přijetí objednávky a vy se tak na zboží můžete těšit během 1 – 2 dnů.

Roli hraje i celková cena

V neposlední řadě je třeba mít přesné informace o celkové ceně, a to včetně dopravy. Některé obchody rády kalkulují cenu bez dopravy. Teprve po dokončení objednávky pak zjistíte, že je finální částka navýšena o cenu za dopravu.

Nakupovat nábytek online se vyplatí. Pokud si zvolíte kvalitní obchod, vyjde vás nákup levně. Navíc jde o pohodlné řešení. Nový nábytek objednáte z domova, aniž byste museli někam chodit.

U zboží nesmí chybět podrobný popisek s fotografiemi

Snad jedinou nevýhodou je nemožnost prohlédnout si zboží osobně. Proto je dobré, pokud máte k dispozici alespoň kvalitní obrázky v dostatečném množství. Pak si o kupovaném nábytku uděláte celkem jasnou představu. U popisku zboží nesmí samozřejmě chybět ani údaje o jeho rozměrech. Díky nim si uděláte jasnou představu o tom, zda se vám daný nábytek vejde do místnosti či nikoliv.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil