Jak a podle čeho vybírat do domácnosti myčku

7. červen 2011  MediaShow.cz   Bydlíme  2530 zobrazení  489 slov

Domácí spotřebiče jsou součástí každé domácnosti. Ty si stále častěji pořizují i myčky ulehčující ženám každodenní mytí nádobí.

Moderní domácnost si nelze představit bez spotřebičů, které pomáhají. Současná žena, která stále musí zastat mnoho domácích činností, potřebuje práci ulehčit. A muž by jí to naopak měl dopřát.

Reklama

Řeč je o spotřebičích. Základem je lednice, sporák, myčka. A samozřejmě další pomocníci. Na trhu je mnoho vhodného zboží, avšak přece jen je vhodné vybírat, které si koupit. Se stále většími náklady na energie se prodražuje provoz.

Aby běžné domácí spotřebiče vyhověly nárokům, je nutné se seznámit s nabídkou na trhu a možnostmi využití. Jsou výrobky nutné, avšak i ty, které třeba nutně nepotřebujeme. My se však zaměříme na myčky.

Myčky umí šetřit vodou i energií

Je nutné mít na paměti, jaká je energetická náročnost, úspora vody a saponátů. Vše totiž stojí peníze. Žena k tomu ale přidá i úsporu času a náročnost práce.

Vždyť takové myčky Baumatic se mohou vydobýt místo na výsluní kuchyně. Například myčky této značky vynikají designem a neudělají žádné kuchyni ostudu. Navíc kolem dřezu je neustále uklizeno, neboť nádobí se myje právě v ní.

Při tomto způsobu mytí se navíc i ušetří voda, přestože se to někomu nemusí jevit. Vždyť jen kolik vody proteče při oplachování nádobí. Je prokázáno, že až osm litrů vody nateče do dřezu, aby se nádobí dalo umýt.

Při výběru domácího spotřebiče prodejci uváději parametr výkonu. Není to až tak důležitém jako to, aby spotřebič nebyl hlučný. Zvláště, když dlouhodobým trendem při stavbě nových rodinných domů je spojování kuchyně s obývací částí domu v jednu centrální zónu. Takže mějte na paměti komfort.

Žádány tak jsou myčky a ostatní spotřebiče, například značky Baumatic, s co nejnižší hlučností. I to je důležité kritérium kromě jiného při výběru.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil