Dobré spaní je jen s kvalitními matracemi. Třeba ze studené pěny

25. duben 2013  MediaShow.cz   Bydlíme  2127 zobrazení  379 slov

Mít kvalitní postel s matrací je základ dobrého spaní. Kvalitní odpočinek tělo regeneruje a člověk se pak cítí svěží.

Dobré spaní je jen s kvalitními matracemi. Třeba ze studené pěnyDobré spaní je jen s kvalitními matracemi. Třeba ze studené pěny

Kdo by nechtěl mít kvalitní postel a matrací. Asi téměř každý. Rozdíl mezi špatnou postelí a matrací oproti té kvalitní je patrný. Pojďme si tedy představit, jaké postele s matracemi vybírat.

Reklama

Především je nutné si ujasnit, jakou postel chceme. Zda dřevěné postele z masivu, manželské postele, dvoulůžko či jednolůžkovou postel. Také je vhodné se rozhodnout pro rozměr postele a materiál. Dřevěné postele se vyrábí z masivního smrku, borovice, buku, dubu, olše, břízy, javoru a jasanu.

Důležité jsou ale především matrace. Ty totiž určují kvalitu spánku a pro ten kvalitní jsou ideální zejména zdravotní matrace - zvláště matrace ze studené pěny a latexové matrace. S tím souvisí i anatomické polštáře.

Druhy matrací

Matrace ze studené pěny jsou matrace vyrobené z materiálu HR - studená pěna. Vynikají tvarovou stálostí, dokonalou prodyšností, dlouhou životností matrace, komofortností a vysokou tvárností.

Pěnové matrace z materiálu viscoelastická pěna jsou zdravotní matrace tvořené kombinací materiálů studená pěna (nosná část) a horní vrstva visco pěna (tvarovací část). Tyto matrace vynikají vysokým komfortem, nízkým bodovým tlakem a dokonalým obtvarováním těla.

V nabídce jsou i matrace z materiálu AV - AVENA pěna. Tyto matrace vynikají jedinečnou tvarovou stálostí, zachovanou dokonalou prodyšností, a extrémně dlouhou životností matrace.

A pak tu jsou latexové matrace. Latex, neboli také kaučuk je guma, která díky své přírodní složce dokáže zkloubit tvárnost a velmi dlouhou životnost.

Kde matrace zakoupit

České matrace z těchto materiálů lze zakoupit nejen na specializovaném eshopu, ale i v obchodech - Matrace Brno a Matrace Praha.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil