Dětská postel Ala – lůžko pro vaši ratolest

25. červenec 2015  PR   Bydlíme  3424 zobrazení  393 slov

PR. Kvalita spánku je pro každý lidský organismus (děti i dospělé) velmi důležitá. Během spánku se u dítěte regenerují svaly, tělo roste a nabírá sílu do dalšího dne. Pakliže nejsou ke spánku vytvořeny optimální podmínky, dochází k únavě, špatnému vývoji a degenerativním změnám při vývinu kostí.

Pstele. Foto: Maxi-PostelePstele. Foto: Maxi-Postele

V následujících řádcích se proto zaměříme na dětskou postel Ala, která přináší komfort každé ratolesti.

Dětská postel Ala se vyjímá mnoha přednostmi

Při výběru dětské postele byste měli klást důraz především na kvalitu materiálu a konstrukce. Jednolůžková dětská postel by měla být bytelná, neboť děti si neodpustí skákání a hraní si na posteli. Důležitou vlastností je stabilita, protože postel musí nabídnout perfektní podporu při spánku. Všechny zmíněné atributy jsou charakteristické právě pro dětskou postel Ala.

K výrobě konstrukce postele bylo použito masivní borové dřevo, které se pyšní svou odolností. Dětská postel Ala je maximálně bezpečná a disponuje zvýšenou bočnicí, jež zabrání případného pádu dítěte během spánku. Současně má vaše dítko po ulehnutí na lůžko větší pocit bezpečí. Bočnice plní nejen bezpečnostní funkci, ale dá se na ni připevnit kapsář s oblíbenými hračkami.

Rošt a matrace jsou součástí postele

Součástí dětské postele Ala je pružný laťkový rošť, který zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti dítěte. Tělo má tak dostatečnou oporu. V neposlední řadě rošť umožňuje dokonalé odvětrávání matrace, která je také součástí modelu Ala. Matrace s výškou 8 cm je vyrobena z polyuretanové pěny, přičemž je pokryta snímatelným potahem. Dětská postel Ala s rozměry 70 x 160 cm nabízí dostatek prostoru ke spaní.

Dětská postel Ala se vyrábí nejen z borového dřeva, ale za příplatek ve výši 200 Kč také z dubu, olše a ořechu. Pokud vás tento prototyp dětské postele zaujal, můžete ji koupit v internetovém obchodu maxi-postele.cz, kde cena začíná na 2 650 Kč.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x