Dbejte na kvalitní ložní prádlo a vybírejte z široké nabídky

10. květen 2011  PR   Bydlíme  2906 zobrazení  312 slov

Ložní prádlo je tvořeno povlečením a prostěradlem. Pro spokojený spánek musí být vyroběno z kvalitních materiálů a zejména i kvůli estetice domova s pěknými vzory a hezkými barvami.

Pěkné ložní prádlo esteticky podtrhuje postel a zpříjemňuje spánek. Povlečení přitom může být bavlněné, krepové, flanelové či z bavlněného saténu. V nabídce většinou jsou klasické i atypické rozměry (prodloužené a francouzské).

Reklama

Výrobce a prodejce ložního povlečení Darré Náchod vyrábí ložní povlečení pouze ze 100% bavlny. V nabídce má také froté a jersey prostěradla ve 29 odstínech a 16 rozměrech. Širokou nabídku pro zákazníky má i na svém e-shopu.

Ten nabízí dvě hlavní sekce: povlečení a prostěradla. Z povlečení si lze vybírat z rubrik bavlněné povlečení, krepové povlečení, flanelové povlečení, saténové povlečení, dětské povlečení. Z prostěradel pak froté povlečení, jersey prostěradla, hladká prostěradla, zdravotní prostěradla.

Po kliknutí na požadované ložní povlečení si vyberem z požadovaného rozměru. Klasické povlčení se vyrábí ve velikostech - polštář 70 x 90 cm, povlečení 140 x 200 cm. Prodloužené povlečení ve velikostech - polštář 70 x 90 cm, povlečení 140 x 220 cm. Francouzské povlečení - povlečení 70 x 90 cm, povlečení 200 x 220 cm. Pak už si zobrazíme požadované povlčení a podle fotografií si vybíráme.

Výhodou nakupování na e-shopu přímo od výrobce jsou krátké dodací lhůty, neboť veškeré zboží je skladem. Dále je možnost výroby libovolného rozměru dle přání zákazníka. Příjemná je doživotní záruka na zipy s případnou výměnou zdarma a při objednávce nad tři tisíce poštovné zdarma.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil